Güzel Sözler » Resimli Sözler
Resimsiz ve Resimli Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Resimsiz Sevgiliye Uzun Mesajlar

Ağlamak sorun değil de, insan bazen karanlık bir oda yerine aydınlık bir omuzda dökmek istiyor göz yaşlarını. Haykırmak sorun değil de, insan bazen 'keşke' yerine 'seni seviyorum' demek istiyor. Pişman olmak sorun değil de, insan bazen 'tanıdığım gùne' yerine 'geç tanıdığıma' demek istiyor. İnsan olmak sorun değil de, insan da bir insan istiyor.
Seni satır, satır yazıyorum, yüreğimin soğuk duvarlarına... Önce bakmaya kıyamadığım gözlerini çiziyorum, ağlaya ağlaya... Sonra ! sonra başlıyorum seninle, sessiz sessiz konuşmaya.. Sensizliği anlatır gibi, bakıyorumya bazen gözlerine, işte o an ! Gözyaşlarımı siler gibi bakıyorsunya gözlerime, HIÇKIRIKLAR, ÇIĞLIKLAR başlıyor içimde... Bazen dayanılmaz çekilmez bir baş ağrısı oluyor (SENSİZLİK) gözlerimi yakan, bazende intiharın eşiğinden dönüyorum, YARADANIMDAN korktuğumdan... Bazen tebessümle uyanıyorum, sanki hiç gitmemişsin gibi. Bazende ! öyle uyanıyorumki, bedenim göçük altında kalmış gibi..
Kadehime koydum seni,yudum yudum içiyorum, seni içip senin sarhoşun olmak için. Kalbimin içine koydum seni,damarlarımda dolaşıp tekrar kalbimde kalman için. Beynimin içine hapsettim seni; heran seni yaşıyorum. işte sevgilim gördügün gibi, seni sensiz yaşıyor gözüksemde, bu koskoca bir yalan. Sen heryerde ve herşeydesin, sen benim gerçegimsin...!!!
Arasam, biliyorum açmayacak ya da açıp kalbimden geçen her şeyi bozacak, Dönsem biliyorum özlediklerim aynı olmayacak. Başlasak, biliyorum birbirimizden daha çok nefret edeceğiz. Bu kadar şeyi biliyorum, ama soluk borumun ucunda, sızıya dönüşen hissi ne yapacağımı bilmiyorum.
Özlüyorsun ama gelsin istemiyorsun. Mesaj atsın istiyorsun ama konuşmak istemiyorsun. Deliler gibi sesini duymak istiyorsun ama aramak istemiyorsun. Umrunda değil, ama aklına geldiğinde kalbindeki o sızıyı yok edemiyorsun. Sevmek mi acaba bu? Unutmak mı yoksa yavaş yavaş? Bilemiyorum..
Kıskan ya. Biriyle konuştuğumu görünce trip at bana. Bir benimle konuş de. Gecenin bir yarısında uyandır, sesini özledim de. Hep senin sesinle uyuyup senin sesinle uyanayım. Olmuyor başka türlü, rahat uyuyamıyorum de. Benden 1 saat haber alamadığında ortalığı ayağa kaldır. Yap yani. Sahiplen. Kıskan. Sev. En çokta özle. Yüzünü görmek istiyorum de. Görüşelim olmuyor sensiz de. Haberim olmadığında kapıma kadar gel, çık dışarıya de. Tek başıma evin önüne bile çıkarma beni. Hep benden bekleme, biraz da sen özle. İhtiyacım var sahiplenilmeye. Tek taraflı olunca olmuyor, hep bir şeyler eksik oluyor.
Bugün durup dururken bir şey fark ettim, ben bugüne kadar ne yaptıysam kendime yapmışım. Oturdum bir köşeye, uzun uzun düşündüm. Kendime acıdım. İnsan kendine acır mı? Ben acıdım.. Meğer ne çok ödün vermişim kendimden başkalarının mutluluğu için, ne çok düşmüşüm dizlerimin üstüne, ne çok susmuşum haklı olduğum halde, sayamadım. Boşa geçip giden günlerin arkasından bakıyorum şimdi. Aynada gördüğüm yüzü tanımaya çalışıyorum, inandığım en güzel yalanlar için kızıyorum kendime. Dedim ya, ne yaptıysam kendime yapmışım. Onlar vurmuş, ben ölmüşüm..
Şimdi Söyle Sevgili...! Seni Benim Kadar Seven Oldu mu? Gözlerine Bakınca Seni Sevdiğini Gözleriyle Anlatan Oldu mu? Dolaşırken Issız Gecelerde Sensizliğin Sessizliğinde Kahrolan Oldu mu? Her Güne Hasretinle Başlayıp Seni Sensizlikte Yaşayan Oldu mu? Üzüntüsüne, Mutluluğuna, Sevgisine Senin Resmini Çizen Oldu mu? Uykusuz Akşamların Sabaha Varmayan Senin Hayalinle Süsleyen Oldu mu? Dertlerin Kederlerin İçinde Çırpınırken Senin Sevginle Ayakta Duran Oldu mu? Kalbi Kırık, Hisleri Buruk Olsa da Senin Sevgine Muhtaç Olan Oldu mu? Şimdi Gözlerime Bakta Söyle...! Kalbinin Sesini Dinle...! Seni Benim Gibi Ölümüne Seven Oldu mu...!
-Ne zamandır seni seviyorum biliyor musun? Bana ilk defa “keşke yanımda olsaydın” dediğinden beri. Hayır eminim, hoşlanma değil bu. Seviyorum işte. -Ne zamandır seni özlüyorum biliyor musun? İlk tanıştığımız günden beri. Bir iki kelime yazman için kafayı yedim. -Ne zaman senden vazgeçtim biliyor musun? Hayır, gittiğinde değil. Gidipte dönmediğinde vazgeçtim. -Ne zaman seni sevmekten yoruldum biliyor musun? Beni diğerleri gibi gördüğün ve diğerleri gibi olduğun zaman. *Ve tek söylemek istediğim, ben cidden sevmişim seni. Uzun zaman önce..
Kaç gece yalnız geçti hesaplasana... Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti. Neler yapabilirdik, neler yaşayabilirdik düşünsene..! Her sabahı birlikte karşılamak vardı seninle. Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olurdum ve sen benim yüzümde mutluluğu görürdün.
Sevgiliye Uzun Mesajlar

Tüm Hakları Saklıdır © Kozakli.Net 2018 - Resimli Sözler - Resim İndir

Resimli Sevgiliye Uzun Mesajlar Göster Aşk Sözleri Resimli Güzel Sözler Resimsiz Sevgiliye Uzun Mesajlar Yeni Anlamlı Sözler Hareketli Görsel Sözler Ücretsiz Sevgiliye Uzun Mesajlar Yeni Resimli Facebook Sevgiliye Uzun Mesajlar Paylaş Etkileyici Sözler

Sevgiliye Uzun Mesajlar Resimli, Sevgiliye Uzun Mesajlar Anlamlı Kısa Resimli Sevgiliye Uzun Mesajlar Paylaş 2018 Arama İle İlgili Yeni Sevgiliye Uzun Mesajlar İndir

Resimli Mesajları İndir