Güzel Sözler » Resimli Sözler

Seni Seviyorum Sözleri Resimli Seni Seviyorum Sözleri Resimli İndir Seni Seviyorum Sözleri İndir Paylaş.

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Resimsiz Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum ama her defasında incinen ben oluyorum. Ama pes etmiyorum, söylesene seni sevmek hep acı mı verecek?
Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.
Seni gözlerinin içine her baktığımda gözlerinin içinin güldüğünü görebildiğim için SEVİYORUM
Denizleri kalem kumları kağıt yapıp her yere seni seviyorum yazdım sende aptaldın buna inandın oysa ben seni sevmedim sana taptım…
Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
Nefsimin seni seviyorum deyişine bakma,0 fani olan herşeyi sever..
Seni seviyorum çünkü; İçimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum..
Bazı insanlar için sevgi ne kadar basit, seni seviyorum deyince sevdim sanıyor. Öyle bir sevdiğini söylüyor ki seviyorum işte, yetmez mi der gibi. Karşı tarafa bunu hissettiremiyorsan ne anlamı var ki sevmenin? Öyle bir seveceksin ki karşı taraf hissedecek bunu, işte beni seviyor diyecek. Sen karşında ki insana, sevdiğim dediğin kişiye bunu hissettirmiyorsan ve böyle sevmiyorsan seni böyle sevmesini beklemeyeceksin. Ha bekliyorsan da, çok beklersin..
Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum... Sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum... Soru sorma cevabını bilmiyorum... Bildiğim tek şey SENİ ÇOK SEVİYORUM.
Sen yeter ki içinden de olsa bile seni seviyorum de; benim kulaklarım çınlasın kâfi.
Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..
Deniz duru toprak kuru tek sözüm I love you
Dün yine yıldızlarda seni aradım. Ama hiç biri senin olacak kadar parlak değildi.Senin güzelliğini hiçbirinde bulamadım.Ay ışığında seni aradım göremedim.Oysa her baktığım yerde sen vardın. Gözlerimi kapattım, seni düşündüm seninle oldum. Beni hissettin mi sevgilim ...Seni bütün kalbimle seviyorum..
Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.
Bir Bakışınla Bu kalbim Atmaya Başladı Sözlerinle Yürümeye Başladım Gülüşünle Yalan Dünyamı Aydınlattın Aşkım Seni Çok Seviyorum.
Çok Tatlı Bakıyorsun bana Alamıyorum Gözlerimi Senden Alamıyorum Kalbimi Sevginden Seni Seviyorum bebeğim Sen Benim Tiryakimsin…..:)
Mesafelere takılmaksızın, Kusurlarını görmeksizin, İmkansızlıkları aşa aşa, Tüm kalbimle seni seviyorum...
Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
Giderek daha çok seviyorum seni demişti. o yüzden gitti demekki.
Yalandan kim 'ölmüş' diyorlar bide.. O bana 'Seni Seviyorum' yalanını söylediği günden beri yaşadığım söylenemez!
Diğer Seni Seviyorum Sözleri
Güzel Anlamlı Sözler Yeni Resimli Seni Seviyorum Sözleri Resimli Mesajı İndir

Tüm Hakları Saklıdır © Kozakli.Net 2017 - Resimli Sözler - Resim İndir

Sayfamızda Resimli Seni Seviyorum Sözleri Resimli Paylaş, Resimli Seni Seviyorum Sözleri İndir Anlamlı Resimli Seni Seviyorum Sözleri Kısa Uzun Yeni Seni Seviyorum Sözleri İndir 2017 Seni Seviyorum Sözleri Resimli Uzun Anlamlı Sözler Seni Seviyorum Sözleri 2017 Kısa Sözler İlgili Mesajlar Dini Seni Seviyorum Sözleri Güzel Anlamlı Sözler Kısa Resimli Mesajlar bulunmaktadır.

Resimli Mesajları İndir