Güzel Sözler » Resimli Sözler

Seni Seviyorum Mesajları Resimli Seni Seviyorum Mesajları Resimli İndir Seni Seviyorum Mesajları İndir Paylaş.

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Resimsiz Seni Seviyorum Mesajları

Uzaktan seviyorum seni Kokunu alamadan Boynuna Sarılmadan Yüzüne Dokunamadan Sadece Seviyorum..
SENİ SEVİYORUM Duvar yazısı değil alın yazısıdır... Herkese söylenmez
Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorum
Deli bir yağmur olsam seni YAĞDIĞIM yerler kadar severdim. Deli bir rüzgar olsam seni ESTİĞİM yerler kadar severdim. Ama ben sadece DELİYİM ve seni ALDIĞIM HER NEFES KADAR ÇOK SEVİYORUM !!!!
Seni Severken Ağlamayı Sevdim Senin Yanında Gülmeyi Sevdim Seninleyken Ben Seni özledim Seni Seviyorum Derken Titreyen Yüreğimi o halimi Sevdim bebeğim Seni Çok Seviyorum.
Seni seviyorum çünkü; İçimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum..
" Papatya sandı galiba beni. Seviyor muyum sevmiyor muyum anlayabilmek için koparıyor her seferinde bir parçamı "
Bir Bakışınla Bu kalbim Atmaya Başladı Sözlerinle Yürümeye Başladım Gülüşünle Yalan Dünyamı Aydınlattın Aşkım Seni Çok Seviyorum.
Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum..
Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
Ne zamandır seni seviyorum biliyor musun? Bana ilk defa “keşke yanımda olsaydın” dediğinden beri. Hayır eminim, hoşlanma değil bu. Seviyorum işte.
+ Seni seviyorum - Bunu kaç kıza söyledin ? + Hepsine. - Hepsine mi ? + Evet, seni sevdiğimi hepsine söyledim
Şuan seni sevmek yaşamayı bilmeyen birine yaşamayı öğretmek kadar güzel.... Seni Seviyorum
Birini seviyorsanız her şeyiyle sevmelisiniz. Hatalarını sevmelisiniz mesela. Sana iyi gelmesini seviyorsan kötü gelmesini de sevmelisin mesela. Sana yaşattığı her şeyi sevmelisin.
Bugün seni seviyorum,,yarında bir neden bulur severim.Daha sonra seni yenidn keşfeder yeniden severim.Benim senden başa işim yok ki?:)
Uzun lafın kısası"seni hala seviyorum"bittiğini artık kabul ettim ama kendimi buna alıştırmakta henüz güçlük çekiyorum.Zamanı ilaç olduğu için değil,seni içimde öldürecek bir katil olduğunu düşünerek yarama basıyorum.Hani çıksa biri bir gün,o öldü dese; Zerre acı yada nefret hissetmeyecek kadar sana yabancı biri gibi olmak istiyorum öyle doluyum ki sana,öyle seviyorum; öyle yarım,öyle çaresizim ki sensiz; inan ne diyeceğimi bile bilmiyorum.Ve bir gün sana,uzun lafın kısası "artık seni sevmiyorum diye bilmek istiyorum.
"Seni seviyorum" diyen, seni gerçekten seven değildir. Seni gerçekten seven; "Seni seviyorum" demeye çekinendir.
Ekmek gibi , su gibi nimet sayıyor seni onları başımın üzerinde seni ise kalbimin tepesinde taşıyorum neden mi ? "Seviyorum ulan seviyorum bundan öte bi neden mi olur."
Sana seni seviyorum derken asla yalan söylemedim Yalan söylerken de asla seni seviyorum demedim
Diğer Seni Seviyorum Mesajları
Güzel Anlamlı Sözler Yeni Resimli Seni Seviyorum Mesajları Resimli Mesajı İndir

Tüm Hakları Saklıdır © Kozakli.Net 2017 - Resimli Sözler - Resim İndir

Sayfamızda Resimli Seni Seviyorum Mesajları Resimli Paylaş, Resimli Seni Seviyorum Mesajları İndir Anlamlı Resimli Seni Seviyorum Mesajları Kısa Uzun Yeni Seni Seviyorum Mesajları İndir 2017 Seni Seviyorum Mesajları Resimli Uzun Anlamlı Sözler Seni Seviyorum Mesajları 2017 Kısa Sözler İlgili Mesajlar Dini Seni Seviyorum Mesajları Güzel Anlamlı Sözler Kısa Resimli Mesajlar bulunmaktadır.

Resimli Mesajları İndir