Güzel Sözler » Resimli Sözler

Babalar Günü Sözleri Resimli Babalar Günü Sözleri Resimli İndir Babalar Günü Sözleri İndir Paylaş.

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Resimsiz Babalar Günü Sözleri

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.
Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın… Babalar günün kutlu olsun babacım.
Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Babacığım babalar günün kutlu olsun.
İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.
İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun…
Biricik babama sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.
Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam…
Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam.
Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.
Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun baba.
Sen güIIere özenme güIIer sana özensin. Üzme tatIı canını sen güIIerden güzeIsin. ÖzgürIük kadar özeI güIIer kadar güzeIsin.
Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.
Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…
Canım babam!…Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.
Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.
Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.
Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.
Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını söndürür. “Hz. Muhammed (s.a.v)”
Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.
Sen güçlü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun…
Diğer Resimsiz Babalar Günü Sözleri
Güzel Anlamlı Sözler Yeni Resimli Babalar Günü Sözleri Resimli Mesajı İndir

Tüm Hakları Saklıdır © Kozakli.Net 2017 - Resimli Sözler - Resim İndir

Sayfamızda Resimli Babalar Günü Sözleri Resimli Paylaş, Resimli Babalar Günü Sözleri İndir Anlamlı Yeni Resimli Babalar Günü Sözleri Aşk Dolu Babalar Günü Sözleri İndir 2017 Resimli Babalar Günü Sözleri Anlamlı Sözler Babalar Günü Sözleri 2017 Resimli Yeni Sözler İlgili Mesajlar Dini Babalar Günü Sözleri Ayetli Yeni Güzel Sözler bulunmaktadır.

Resimli Mesajları İndir