Güzel Sözler » Resimli Sözler

Babalar Günü Sözleri Resimli Babalar Günü Sözleri Resimli İndir Babalar Günü Sözleri İndir Paylaş.

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Resimsiz Babalar Günü Sözleri

Biricik babama sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.
Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…
Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.
Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.
Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdigimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim Babam.
Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.
Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.
Sen güçlü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun…
Canım babam!…Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.
Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.
Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.
Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın… Babalar günün kutlu olsun babacım.
Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.
Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Babacığım babalar günün kutlu olsun.
İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.
Evimizin güneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle… Canım babacığım, sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun bir tanecik babacık.
Sen olmadan ben asla varolamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam.
Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.
Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun baba.
Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.
Diğer Babalar Günü Sözleri
Güzel Anlamlı Sözler Yeni Resimli Babalar Günü Sözleri Resimli Mesajı İndir

Tüm Hakları Saklıdır © Kozakli.Net 2017 - Resimli Sözler - Resim İndir

Sayfamızda Resimli Babalar Günü Sözleri Resimli Paylaş, Resimli Babalar Günü Sözleri İndir Anlamlı Resimli Babalar Günü Sözleri Kısa Uzun Yeni Babalar Günü Sözleri İndir 2017 Babalar Günü Sözleri Resimli Uzun Anlamlı Sözler Babalar Günü Sözleri 2017 Kısa Sözler İlgili Mesajlar Dini Babalar Günü Sözleri Güzel Anlamlı Sözler Kısa Resimli Mesajlar bulunmaktadır.

Resimli Mesajları İndir