Güzel Sözler » Ölüm Mesajları
Bu Sayfada Ölüm Mesajları yer almaktadır.

Ölüm Mesajları

Ölüm, hayatta büyük kayıp değildir. Asıl büyük kayıp, yaşarken içimizde ölenlerdir. !!!

SEN Bende Heves Değilsin, Heves Olsan Çoktan Biterdin. SEN Bende NEFESSİN Ancak Ölünce Bitersin ;)

Ölümün olduğu bu dünyada, hiç bişey çokta ciddi değildir aslında ...

Ölüm güzel şey budur perde ardından haber,, Hiç güzel olmasaydı ölür müydü peygamber...

SEVAPLARI GÜNAHLARINDAN ÇOK OLSUN MEKANI CENNET OLSUN BAŞINIZ SAĞOLSUN.

GÜZEL GÜNDE NASIL YANINIZDAYSAK KÖTÜ GÜNÜNÜZDEDE HERZAMAN YANINIZDAYIZ, BAŞINIZ SAĞOLSUN.

ÖLÜM GELDİ ALDI SEVENLERİMİZİ, ALLAH'IN TAKDİRİ UYGUN GÖRDÜ ALDI AHİRETE, DUALARIMIZ SEVDİKLERİMİZLE BAŞINIZ SAĞOLSUN İYİ DİLEKLERİM SİZLERLE.

VEFAT EDEN DEĞERLİ MERHUMUN AİLESİNE DUALARIMIZI, ACILI KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ.

RABBİM CENNETLE MÜJDELESİN RUHLARIMIZI HATALARIMIZI DUALARIMIZLA AFFETSİN DUALARIMIZI KABUL EYLESİN MEKANIMIZI CENNETLE MÜJDELESİN BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

ÖLÜM HER İNSANA GELİCEK UMMADIĞI BİR ANDA, İMANIMIZI KUVVETLİ TUTALIM EDELİM ALLAH A DUA, YAŞANMIŞ GÜZEL GÜNLERİN HATINA ÖLÜMÜ UNUTMAYALIM ACIYIDA PAYLAŞALIM BİR ARADA BAŞINIZ SAĞOLSUN.

UZAK DEĞİL ÖLÜM YAKIN BÜTÜN KULLARA GÜZEL ÖLÜM NASİP ETSİN ALLAH BÜTÜN İNSANLARA, MEKANIMIZ CENNET OLSUN KABRİMİZ İMAN DOLSUN ALLAH'IN HUZURUNDA GÜNAHLARIMIZ AF OLSUN BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

ACIYI KEDERİ BIRAKTI BU DÜNYADA DUALARIMIZLA CENNET YÜZÜ GÖRMEYİ NASİP ETSİN YÜCE ALLAH'IM MERHUMA, ACINIZI PAYLAŞIYORUZ GÖZYAŞLARIMIZLA BAŞINIZ SAĞOLSUN.

HAYATA ELVEDA DEYİP ÖLÜME MERHABA DİYEN RUHLARA EDELİM HEP BİRLİKTE DUA RUHLARI ŞAD MEKANI CENNET OLSUN HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

ÖLENLE ÖLÜNMEZ, ACILARIMIZ BİTMEZ HAYATIN GERÇEKLİĞİ BU İŞTE DUALARIMIZ BİRLEŞSİN BU KÖTÜ GÜNDE ACILARIMIZI UFAKTA OLSA TESSELİ EDELİM BİRLİKTE, BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

DUALARIMIZ BİRLİKTE OLSUN DİLEĞİMİZ TEK OLSUN MEKANI CENNET OLSUN BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

CENNETİN SUYU RUHUNA İŞLESİN TOPRAĞI BOL RUHU HUZURLU OLSUN BAŞINIZ SAĞOLSUN.

MERHUMA DUALARIMIZ, ACILI AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ, MEKANI CENNET RUHU ŞAD OLSUN.

TOPRAKTAN GELDİK TOPRAĞA GİDECEĞİZ, YAŞADIĞIMIZ HAYATIN HESABINI TOPRAKDA VERECEĞİZ, ACINIZI YÜREKTEN PAYLAŞIYORUZ, DUALARIMIZI KALPTEN EDİYORUZ, BAŞINIZ SAĞOLSUN.

ALLAH'IM MEKANINI CENNET EYLESİN DUALARIMIZI KABUL ETSİN, ACINIZI SİZİNLE PAYLAŞIYORUZ ALLAH GÜÇ VERSİN AİLESİNE VE YAKINLARINA.

CENNETİN GÜZELLİKLERİ RUHUMUZA İŞLESİN, ALLAH KORKUSUNU KALBİMİZDEN SİLMEYELİM İMANI HAYAT FELSESİ OLARAK BİLELİM, ÖLDÜĞÜMÜZDE YERİMİZİ YAPTIKLARIMIZLA GÖRELİM BAŞINIZ SAĞOLSUN.

BİR GÜN GELİR BİTER BU CANDA BİR GÜN GELİR GÜLEN GÖZLERİMİZ AĞLAR BİR ANDA, HERZAMAN DUA EDELİM KALBİMİZİ TEMİZLEYELİM ÖLÜMÜ HAYATIMIZDA HİSSEDELİM BAŞINIZ SAĞOLSUN.

HAYATIMIZI İDAME ETTİRMEKTE OLDUĞUMUZ FANİ DÜNYADA KÖTÜ GÜNÜNÜZDE YANINIZDA OLDUĞUMUZU UNUTMAYINIZ, BAŞINIZ SAĞOLSUN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

YALAN HAYATTA NE YAPTIYSAK KENDİMİZE AHİRET SORULARINI HAZIRLAYALIM FANİ YERİMİZDE, ÖLÜMÜŞLERİNİZİN RUHLARINA DUALARIMIZI, ÇEKTİĞİNİZ ACIYI PAYLAŞARAK YAŞIYORUZ, BAŞINIZ SAĞOLSUN.

HAYATIN ACI GERÇEKLERİ GELİR BİR GÜN VURUR UMMADIĞIMIZ BİR ANDA, ACINIZI İÇTEN PAYLAŞIYORUZ RUHUNA DUA EDİYORUZ BAŞINIZ SAĞOLSUN.

ÜZÜNTÜYLE GEÇMEZ İÇİMİZDEKİ YARA DUALARLA RABBİMİZE DUA EDELİM MEKANI CENNET EYLİYELİM, BAŞINIZ SAĞOLSUN ACIMIZ BİR OLSUN.

İNSAN DOĞAR BÜYÜR YAŞAR VE ÖLÜR, ÖNEMLİ OLAN YAŞADIĞI SÜRE İÇİNDEKİ GÖREVLERİ DUALARIMIZ MUHTEREMLE OLSUN BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

İyi geçirilmiş bir günün, mutlubir uyku getirmesi gibi; iyi yaşanmış bir hayat da mutlu bir ölüm getirir. Leonardo da Vinci (1452-1519)

Ölüm Mesajları Ölüm Mesajları

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Ölüm Mesajları

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Ölüm Mesajları Kısa, Ölüm Mesajları Uzun, Ölüm Mesajları Yeni ve En İlgili Ölüm Mesajları Anlamlı En Güzel Ölüm Mesajları Etkileyici Duygusal Ölüm Mesajları Aşk Sözleri Güzel Sözler İndir
Sozleri