Güzel Sözler » Öğretmenler Günü Sözleri
Bu Sayfada Öğretmenler Günü Sözleri yer almaktadır.

Öğretmenler Günü Sözleri

Dünyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Öğretmenler !. Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Bütün Öğretmenlerimizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz .

Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı.sevgi,eğitim,temizlik ahlak öğretmeye çalışır. vb. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız.!. Öğretmenler günü kutlu olsun.!!

Öğretmenim Canım Benim, Canım Benim, Seni ben pek çok, pek çok severim, Sen bir ana, sen bir baba, Her şey oldun artık bana Okut, öğret ve nihayet, Yurda yarar bir insan et.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

7 Ayrı ülkeden 77 çeşit arı gelse 777 çiçeğe konsa hiçbiri sizin kadar olmaz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kulu olsun.

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Vazifenizin Kutsallığı Karşısında Saygı İle Eğiliyorum. Öğretmenler Gününüzü Kutlar, Sağlık, Mutluluk Ve Esenlikler Dilerim.

Öğretmenler, Dünyanın Her Yerinde, İnsan Topluluğunun En Fedakar Ve En Değerli Varlığıdır. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun…

Yılın Bir Günü Hatırlamakla Senin Hakkını Nasıl Ödeyebilirim Ki? Her Zaman Kalbimde Olacaksın. Hayatım Boyunca Seni Hiç Ama Hiç Unutmayacağım Öğretmenim. Öğretmenler Gününü Kutlarım, Seni Çok Ama Çok Seviyorum.

Bir Gün Dersem Ki Ben Öğretmenim Sen Güneş Kadar Uzakta Bile Olsan Her Bakışımda Gülümseyişini Görürüm Işıksız Açmazmış Çiçek, Gelmezmiş Bahar İnan Seninle Her Mevsim Bahar Öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun…

İnsan Ağaç Dikmeyince Meyve Vermesini Bekleyemez. Her Yıl Yeni Yeni Ağaçlar Diken Sevgili Öğretmenlerimizin, Öğretmenler Gününü Kutluyorum. ALLAH Saygıya Değer Öğretmenlerimizi Başımızdan Eksik Etmesin

“Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en anlamlı mesleğidir. Öğretmen; bir anne kadar sıcak ve şefkatli, baba kadar güvenilir ve koruyandır. Öğretmen, karanlıkların hiç sönmeyen ışığı, cehaletle savaş karşısında en keskin kılıçtır. Bu vesile ile eğitim şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

Birikimlerini ustaca aktarmış NİCE KÜÇÜK YÜREKLERI PEHLİVAN YAPAN bu yolda nefer olan tüm ögretmenlerimizin ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Öğretmenler Günümüz kutlu olsun.

“Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dilerim.”

Siz Öğretmenler “sevgi Elçileri” Siniz. Sınıfta yaşama sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları arasında demokratlığın Simgesisiniz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

BAŞTA BAŞÖĞRETMEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİ SAYGI VE SEVGİYLE SELAMLIYOR ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ TÜM İÇTENLİĞİMLE KUTLUYORUM.

Görevde olan, olmayan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, saygılarımı sunar, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize rahmetler dilerim.

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

İdeal öğretmen hem öğrettiği bilgilerde, hem diğer konularda ve dünya hakkında tam bir bilgiye sahip, iyiliksever, sağlıklı,arkadaş,yerine göre bir anne bir baba ve her derde deva çocuklara ve gençlere gerçek , yakın ve yürekten ilgi duyan insandır.

En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.

Bir topluluk ulus olabilmek için mutlaka eğiticilere, öğretmenlere muhtaçtır. Onlardır ki,toplumun gerçek bir ulus haline getirirler.(Atatürk)

Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur. (Atatürk)

Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenin eseridir.

Toplumun düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı öğretmendir.

Öğretmen mum gibidir, kendisi tükenirken etrafını aydınlatır.

Öğretmen, bilgi tohumu eken bahçıvan gibidir.

En iyi öğretmen, ömür boyu öğrenci kalabilendir.

Öğretmen vatanı için silahla değil, bilgiyle savaşır.

Dünyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Dünyada her şeye kıymet biçilebilir. Ama öğretmenin eserine kıymet biçilemez. (Socrates)

Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. (Eflatun)

Öğretmenlik bir sanat işidir. Sanatçı geçim sıkıntısı çekerse, ondan yaratıcılık beklenemez. (İ.N.Özgür)

Öğretmenlik Tanrı sanatıdır. (Hz.Ali)

Öğretmen, doğan güneşe benzer;Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur.

Öğretmen, Doğɑn Güneşe Benzer. Etrɑfını Aydınlɑtɑrɑk Kɑrɑnlıklɑrɑ Meydɑn Okur.

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sɑğlık ve mutluluklɑr diler, ellerinizden öperim.

Bɑşöğretmen Atɑtürk”ün birer yɑnsımɑsı olɑn sizler, övgülerin en güzeline lɑyıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, bɑşɑrılɑrınız dɑim olsun.

Gelecek nesillerimiz ɑdınɑ umut bɑğlɑdığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenler Günü Sözleri Öğretmenler Günü Sözleri

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Öğretmenler Günü Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Öğretmenler Günü Sözleri İle İlgili Öğretmenler Günü Sözleri Kısa Öğretmenler Günü Sözleri Uzun Öğretmenler Günü Sözleri İndir İlgili Yeni Öğretmenler Günü Sözleri Paylaş
Sozleri