Güzel Sözler » Nefret Mesajları

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Nefret Mesajları Resimli Nefret Mesajları yer almaktadır.

Nefret Mesajları

» Dokunmasın bana Gözlerin, Dokunmasın Sözlerin! Bıraktım Artık Bütün Sevgileri ve Aşka Olan Saygımı Hadi yolun Açık Olsun Uza Git..
» Al her istediğin Senin Olsun, Yalnızca Çık Git Hayatımdan Al bütün Duygularını Sadece Nefreti Bırak bana banada Ancak Nefret Yakışır Bu hayatta.
» Canıma Canını Katmışken Nasıl yalan Söyledin Gözlerime Bakarak? Seni her Seviyorum Dediğinde Nasıl inandım Yalan Sözlerine geleceğe Bakarak! Nefret Ediyorum hayattan ve Hayatından!
» Yakışmadı Bu Aşkımızın Bitiş şekli bana, ihanetlemi Gidecektik Ayrı Dünyalara? nerede Bu Aşkın ilk Ateşi Yalanmış işte öğrendim Seni! Nefret Ediyorum Bırak Beni!
» Seni Asla üzmedim, Hep iyi Ol istedim Aam Sen Bu verdiğim Töleransları Hep Kendin için Kaçış Olarak Kullandın ve Şimdi nefretimle yüzleştin Defol git Hayatımdan.
» Mutluluklar Senin Olsun Senin Gibi Yalan Olsun yaşadıkların, Nefretim benim Olsun Sana Duyduğum gerçek Duygularım Sadece Nefretimmiş Daha iyi Anlıyorum Sessizce Odamda kendime Ağlıyorum!
» Zamana Bıkrakmışken garip bedenimi, Sen Çıktın karşıma Aldattın beni, Renkli Bir Hayatı Gösterdin Sadece bana uzaktan Baktım renklere nefretim oldun Sonunda Şerefsiz!
» Deliler Gibi Ağlıyorum Sana Değil Sadece Kendime Kalbime Ağlıyorum ne istedin benden? Ne istedin Sevgimden? Nefret Ettim herkezden!
» Kime Gitsem hep yalan Yüzler, Sende Sandım Doğruluk Seninle Hayat Renkli Sanmıştım Sadece yalanmış Bunuda Geç Anladım Nefret Ediyorum Senden.
» Aşk 3 kişilikmiş 3. Şahıs nefretin güneşiymiş …
» Yazdığım Hiç bir Sözü Üzerine Alınma Benim Alfabemde Kanı Bozuk Satırlar Yok Ki Sana Adanmış olsunn..
Resimli Nefret Mesajları
Nefret Mesajları
Rastgele Resimli Sözler

Mark Twain Doğru Sözler Değerli Sözler İnsan Sözleri Kapak Sözler İyi Geceler Mesajları Anneler Günü Sözleri Atatürk Sözleri

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Nefret Mesajları Resimli Nefret Mesajları

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Nefret Mesajları Aşk Sözleri Etkileyici Nefret Mesajları Sevgiliye Uzun Mesaj Aşk Mesajları Resimli İndir Güzel Etkileyici Kısa Nefret Mesajları Aşk Sözleri Etkileyici Güzel Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

En Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Nefret Mesajları Resimli İndir Nefret Mesajları İndir Nefret Mesajları Etkileyici Sözler Kısa Güzel Yazılar İlgili Nefret Mesajları İle İlgili Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Uzun Nefret Mesajları İndir