Güzel Sözler » Nefret Mesajları
Sizden Gelen Sözler / Güzel Söz Paylaş
Nefret Mesajları için en doğru yere gelip sitemizde bu sayfamızı buldunuz. Bu sayfada yer alan en anlamlı güzel sözleri sevdiklerinizle dilediğiniz gibi facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
Bu Sayfada Nefret Mesajları yer almaktadır.

Nefret Mesajları

Dokunmasın bana Gözlerin, Dokunmasın Sözlerin! Bıraktım Artık Bütün Sevgileri ve Aşka Olan Saygımı Hadi yolun Açık Olsun Uza Git..

Al her istediğin Senin Olsun, Yalnızca Çık Git Hayatımdan Al bütün Duygularını Sadece Nefreti Bırak bana banada Ancak Nefret Yakışır Bu hayatta.

Canıma Canını Katmışken Nasıl yalan Söyledin Gözlerime Bakarak? Seni her Seviyorum Dediğinde Nasıl inandım Yalan Sözlerine geleceğe Bakarak! Nefret Ediyorum hayattan ve Hayatından!

Yakışmadı Bu Aşkımızın Bitiş şekli bana, ihanetlemi Gidecektik Ayrı Dünyalara? nerede Bu Aşkın ilk Ateşi Yalanmış işte öğrendim Seni! Nefret Ediyorum Bırak Beni!

Seni Asla üzmedim, Hep iyi Ol istedim Aam Sen Bu verdiğim Töleransları Hep Kendin için Kaçış Olarak Kullandın ve Şimdi nefretimle yüzleştin Defol git Hayatımdan.

Mutluluklar Senin Olsun Senin Gibi Yalan Olsun yaşadıkların, Nefretim benim Olsun Sana Duyduğum gerçek Duygularım Sadece Nefretimmiş Daha iyi Anlıyorum Sessizce Odamda kendime Ağlıyorum!

Zamana Bıkrakmışken garip bedenimi, Sen Çıktın karşıma Aldattın beni, Renkli Bir Hayatı Gösterdin Sadece bana uzaktan Baktım renklere nefretim oldun Sonunda Şerefsiz!

Deliler Gibi Ağlıyorum Sana Değil Sadece Kendime Kalbime Ağlıyorum ne istedin benden? Ne istedin Sevgimden? Nefret Ettim herkezden!

Kime Gitsem hep yalan Yüzler, Sende Sandım Doğruluk Seninle Hayat Renkli Sanmıştım Sadece yalanmış Bunuda Geç Anladım Nefret Ediyorum Senden.

Aşk 3 kişilikmiş 3. Şahıs nefretin güneşiymiş …

Yazdığım Hiç bir Sözü Üzerine Alınma Benim Alfabemde Kanı Bozuk Satırlar Yok Ki Sana Adanmış olsunn..

Nefret Mesajları

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Nefret Mesajları

Güzel Sözler - Resimli Sözler

En Güzel Nefret Mesajları Uzun Mesajlar Sevgiliye Nefret Mesajları Anlamlı Nefret Mesajları İlgili Sözler Nefret Mesajları Kısa Nefret Mesajları Uzun Nefret Mesajları İndir
Nefret Mesajları 2017, Nefret Mesajları Kısa, Nefret Mesajları Sevgiliye, Nefret Mesajları Facebook, Nefret Mesajları Yeni, Nefret Mesajları İndir, Nefret Mesajları Paylaş, Nefret Mesajları Özlü
Sozleri