Güzel Sözler » Kutlu Doğum Haftası Sözleri

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Kutlu Doğum Haftası Sözleri Resimli Kutlu Doğum Haftası Sözleri yer almaktadır.

Kutlu Doğum Haftası Sözleri

»

Kutlu Doğum Haftası İle İlgili En Güzel Sözler
 
Ey Güllerin Sultanı,Alem Senle Övüldü,Biz Seninle hep Güldük,On Dört Asırdır Daim,Sensizliğe Sürüldük,Sana Salat ve Selam Gönlümüz Senle Dolsun Bizleri sana ümmet yapana hamdlar olsun Efendimiz.
 
Yarabbim ne olur affet bizi Peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine affet Bu aciz kullarını ne olur yolunda ayırma, ayırma ki sana kavuşalım Senin sevginden ver bize verki senin sevginle herşeyi unutup sadece senin için yaşayalım Affet bizi Allahım..
 
En Sevgiliye,Sin ey nur, içimize sin,Sensin bize O'ndan esin,Hiç şüphe yok teksin kesin,En sevgilisi herkesin...
 
Sözlerin en güzeliyle övüldün, ben seni nasıl öveyim Allah'ın sevgilisisin, kimim ki seni öylesi seveyim?
 
Muhtaç değilsin ki kullara Resul, ümmetin sana muhtaçtır,Senin ümmetin olmak ya Muhammed, şereftir, başlarda taçtır.
 
Yâ Rasûlallah, eğer Sen, gelmeseydin âleme,Güller açmaz, bülbül ötmez, mechûl esmâ Âdem'e Varlığın mânâsı kalmaz, garkolurda mâteme!
 
Teşrifinle müşerref eyle şu garibi,Her açan gülde seni gören muzdaribi.Ey ümmetinin eşsiz şefaat sahibi,Gel sevindir,bak Yakub'a döndü gözlerim..
 
O En İyi Babaydı,O En İyiO En Vefalıydı,O En Takvalıydı,O En Mütevaziydi,O En Doğruydu,O En Adaletliydi,O En Masumdu,O En Dayanıklıydı,O En Zekiydi,O En Asaletliydi,O En Hatipti,O En Emniyetliydi,O En Teslimiyetliydi,O En Şefkatliydi,O En Cömertti,O Bir Beşerdi Lakin En Hayırlısıydı,O İlkti Ve Sondu,Sallallahu Aleyhi Ve Sellem Efendimiz..
 
Allahım bize peygamber efendimizin ahlakıyla yaşamak nasip et ki, peygamber efendimizin sevgisine layık olalım Aminn..
 
Bu dünyada sana hasret yaşıyoruz Ya Rasul Allah  Bu dünyada göremedik nur yüzünü, olamadık yanında, savaşamadık ta şehid bile olamadık senin yolunda Bu aciz ümmetini ne olur sev Ya Rasul Allah..
 
Güllerin Efendisine Salatü Selam Olsun

Resimli Kutlu Doğum Haftası Sözleri
Rastgele Resimli Sözler

Bak Evlat Sözleri Cuma Mesajları Namaz ile ilgili sözler Adalet Sözleri Anlamlı Sözler Kapak Sözler Öğretmenle İlgili Sözler Şehitleri Anma Günü İle İlgili Yazı

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Kutlu Doğum Haftası Sözleri Resimli Kutlu Doğum Haftası Sözleri

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Kutlu Doğum Haftası Sözleri Aşk Sözleri Etkileyici Kutlu Doğum Haftası Sözleri Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa Kutlu Doğum Haftası Sözleri En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Kutlu Doğum Haftası Sözleri Resimli İndir Kutlu Doğum Haftası Sözleri İndir Kutlu Doğum Haftası Sözleri Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Kutlu Doğum Haftası Sözleri