Güzel Sözler » Kutlu Doğum Haftası Sözleri
Sizden Gelen Sözler / Güzel Söz Paylaş
Kutlu Doğum Haftası Sözleri için en doğru yere gelip sitemizde bu sayfamızı buldunuz. Bu sayfada yer alan en anlamlı güzel sözleri sevdiklerinizle dilediğiniz gibi facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
Bu Sayfada Kutlu Doğum Haftası Sözleri yer almaktadır.

Kutlu Doğum Haftası Sözleri

Kutlu Doğum Haftası İle İlgili En Güzel Sözler
 
Ey Güllerin Sultanı,Alem Senle Övüldü,Biz Seninle hep Güldük,On Dört Asırdır Daim,Sensizliğe Sürüldük,Sana Salat ve Selam Gönlümüz Senle Dolsun Bizleri sana ümmet yapana hamdlar olsun Efendimiz.
 
Yarabbim ne olur affet bizi Peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine affet Bu aciz kullarını ne olur yolunda ayırma, ayırma ki sana kavuşalım Senin sevginden ver bize verki senin sevginle herşeyi unutup sadece senin için yaşayalım Affet bizi Allahım..
 
En Sevgiliye,Sin ey nur, içimize sin,Sensin bize O'ndan esin,Hiç şüphe yok teksin kesin,En sevgilisi herkesin...
 
Sözlerin en güzeliyle övüldün, ben seni nasıl öveyim Allah'ın sevgilisisin, kimim ki seni öylesi seveyim?
 
Muhtaç değilsin ki kullara Resul, ümmetin sana muhtaçtır,Senin ümmetin olmak ya Muhammed, şereftir, başlarda taçtır.
 
Yâ Rasûlallah, eğer Sen, gelmeseydin âleme,Güller açmaz, bülbül ötmez, mechûl esmâ Âdem'e Varlığın mânâsı kalmaz, garkolurda mâteme!
 
Teşrifinle müşerref eyle şu garibi,Her açan gülde seni gören muzdaribi.Ey ümmetinin eşsiz şefaat sahibi,Gel sevindir,bak Yakub'a döndü gözlerim..
 
O En İyi Babaydı,O En İyiO En Vefalıydı,O En Takvalıydı,O En Mütevaziydi,O En Doğruydu,O En Adaletliydi,O En Masumdu,O En Dayanıklıydı,O En Zekiydi,O En Asaletliydi,O En Hatipti,O En Emniyetliydi,O En Teslimiyetliydi,O En Şefkatliydi,O En Cömertti,O Bir Beşerdi Lakin En Hayırlısıydı,O İlkti Ve Sondu,Sallallahu Aleyhi Ve Sellem Efendimiz..
 
Allahım bize peygamber efendimizin ahlakıyla yaşamak nasip et ki, peygamber efendimizin sevgisine layık olalım Aminn..
 
Bu dünyada sana hasret yaşıyoruz Ya Rasul Allah  Bu dünyada göremedik nur yüzünü, olamadık yanında, savaşamadık ta şehid bile olamadık senin yolunda Bu aciz ümmetini ne olur sev Ya Rasul Allah..
 
Güllerin Efendisine Salatü Selam Olsun

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Kutlu Doğum Haftası Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler

En Güzel Kutlu Doğum Haftası Sözleri Uzun Mesajlar Sevgiliye Kutlu Doğum Haftası Sözleri Anlamlı Kutlu Doğum Haftası Sözleri İlgili Sözler Kutlu Doğum Haftası Sözleri Kısa Kutlu Doğum Haftası Sözleri Uzun Kutlu Doğum Haftası Sözleri İndir
Kutlu Doğum Haftası Sözleri 2017, Kutlu Doğum Haftası Sözleri Kısa, Kutlu Doğum Haftası Sözleri Sevgiliye, Kutlu Doğum Haftası Sözleri Facebook, Kutlu Doğum Haftası Sözleri Yeni, Kutlu Doğum Haftası Sözleri İndir, Kutlu Doğum Haftası Sözleri Paylaş, Kutlu Doğum Haftası Sözleri Özlü
Sozleri