Güzel Sözler » Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler
Bu Sayfada Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler yer almaktadır.

Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

Allah'ım bize Peygamber Efendimizin ahlakıyla yaşamak nasip et ki, Peygamber Efendimizin sevgisine layık olalım Aminn..


Senin asrında yaşayamadığımdan dolayı çok üzgünüm Ey Muhammed!.. Kur'ân, Allâh'ın kitabıdır. İnsanlık, senin gibi bir kabiliyeti bir defa görmüş bir daha göremeyecektir. Ben senin önünde hürmet ve saygı ile eğilirim.


Ona uyunuz Onu Örnek ALınız ki o Sizde Hergün Yeniden Doğsun Yüreğinizi Verinki Ona Yarın Orada sizinle olsun..Bu duyguyla doğum günümüz Kutlu olsun..


Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed'in doğumunun sene-i devriyesinde, bu kutlu günde, gönüllerimizin her zamankinden daha ferah, daha huzurlu, daha mutmain olmasını diliyorum.

Canım Kurban Olsun Senin yoluna Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed...

Ey Güllerin Sultanı,Alem Senle Övüldü,Biz Seninle hep Güldük,On Dört Asırdır Daim,Sensizliğe Sürüldük,Sana Salat ve Selam Gönlümüz Senle Dolsun Bizleri sana ümmet yapana hamdlar olsun Efendimiz.


Muhtaç değilsin ki kullara Resul, ümmetin sana muhtaçtır,Senin ümmetin olmak ya Muhammed, şereftir, başlarda taçtır.


Bu dünyada sana hasret yaşıyoruz Ya Rasul Allah Bu dünyada göremedik nur yüzünü, olamadık yanında, savaşamadık ta şehid bile olamadık senin yolunda Bu aciz ümmetini ne olur sev Ya Rasul Allah..


Güllerin Efendisine Salatü Selam Olsun

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Kısa, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Uzun, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Yeni ve En İlgili Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Anlamlı En Güzel Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Etkileyici Duygusal Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Aşk Sözleri Güzel Sözler İndir
Sozleri