Güzel Sözler » Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Resimli Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler yer almaktadır.

Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

»

Allah'ım bize Peygamber Efendimizin ahlakıyla yaşamak nasip et ki, Peygamber Efendimizin sevgisine layık olalım Aminn..


Senin asrında yaşayamadığımdan dolayı çok üzgünüm Ey Muhammed!.. Kur'ân, Allâh'ın kitabıdır. İnsanlık, senin gibi bir kabiliyeti bir defa görmüş bir daha göremeyecektir. Ben senin önünde hürmet ve saygı ile eğilirim.


Ona uyunuz Onu Örnek ALınız ki o Sizde Hergün Yeniden Doğsun Yüreğinizi Verinki Ona Yarın Orada sizinle olsun..Bu duyguyla doğum günümüz Kutlu olsun..


Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed'in doğumunun sene-i devriyesinde, bu kutlu günde, gönüllerimizin her zamankinden daha ferah, daha huzurlu, daha mutmain olmasını diliyorum.

Canım Kurban Olsun Senin yoluna Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed...

Ey Güllerin Sultanı,Alem Senle Övüldü,Biz Seninle hep Güldük,On Dört Asırdır Daim,Sensizliğe Sürüldük,Sana Salat ve Selam Gönlümüz Senle Dolsun Bizleri sana ümmet yapana hamdlar olsun Efendimiz.


Muhtaç değilsin ki kullara Resul, ümmetin sana muhtaçtır,Senin ümmetin olmak ya Muhammed, şereftir, başlarda taçtır.


Bu dünyada sana hasret yaşıyoruz Ya Rasul Allah Bu dünyada göremedik nur yüzünü, olamadık yanında, savaşamadık ta şehid bile olamadık senin yolunda Bu aciz ümmetini ne olur sev Ya Rasul Allah..


Güllerin Efendisine Salatü Selam Olsun

Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

Tüm Hakları Saklıdır Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

Uzun Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Kısa, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Aşk, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler 2017, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Anlamlı, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Gönderilecek Mesajlar
Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Kısa, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Sevgiliye, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler 2017, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Anlamlı, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler ilgili, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Küfürlü, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Aşk, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Uzun, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler İndir, Mesajları, Uzun Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, Kısa Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Uzun Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Kapak, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Komik, Sevgiliye Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, Ağır Uzun Mesajlar Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, Mesajı, Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Yeni, Kapak Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, Anlamlı Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, Resimli Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, En İlgili Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, En Damar Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler, Etkileyici Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Resimli Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Aşk ile İlgili Sözler İndir