Güzel Sözler » Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Resimli Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler yer almaktadır.

Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

»

Allah'ım bize Peygamber Efendimizin ahlakıyla yaşamak nasip et ki, Peygamber Efendimizin sevgisine layık olalım Aminn..


Senin asrında yaşayamadığımdan dolayı çok üzgünüm Ey Muhammed!.. Kur'ân, Allâh'ın kitabıdır. İnsanlık, senin gibi bir kabiliyeti bir defa görmüş bir daha göremeyecektir. Ben senin önünde hürmet ve saygı ile eğilirim.


Ona uyunuz Onu Örnek ALınız ki o Sizde Hergün Yeniden Doğsun Yüreğinizi Verinki Ona Yarın Orada sizinle olsun..Bu duyguyla doğum günümüz Kutlu olsun..


Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed'in doğumunun sene-i devriyesinde, bu kutlu günde, gönüllerimizin her zamankinden daha ferah, daha huzurlu, daha mutmain olmasını diliyorum.

Canım Kurban Olsun Senin yoluna Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed...

Ey Güllerin Sultanı,Alem Senle Övüldü,Biz Seninle hep Güldük,On Dört Asırdır Daim,Sensizliğe Sürüldük,Sana Salat ve Selam Gönlümüz Senle Dolsun Bizleri sana ümmet yapana hamdlar olsun Efendimiz.


Muhtaç değilsin ki kullara Resul, ümmetin sana muhtaçtır,Senin ümmetin olmak ya Muhammed, şereftir, başlarda taçtır.


Bu dünyada sana hasret yaşıyoruz Ya Rasul Allah Bu dünyada göremedik nur yüzünü, olamadık yanında, savaşamadık ta şehid bile olamadık senin yolunda Bu aciz ümmetini ne olur sev Ya Rasul Allah..


Güllerin Efendisine Salatü Selam Olsun

Resimli Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler
Rastgele Resimli Sözler

Değer Sözleri Komik Fıkralar Osmanlıca Bilgisayar Terimleri Güzel Resimli Sözler Gıybet Sözleri Susmak Sözleri Sabır Sözleri İlahi Adalet Sözleri

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Resimli Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Aşk Sözleri Etkileyici Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Resimli İndir Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler İndir Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Kutlu doğum haftası ile ilgili kısa sözler