Güzel Sözler » Kısa Aşk Mesajları

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Kısa Aşk Mesajları Resimli Kısa Aşk Mesajları yer almaktadır.

Kısa Aşk Mesajları

»

Gözlerime Işık OLdun , Ben Şimdi Seninle Hayat Buldum Sevgilim.. 

Aşk yaşadığın kadar Vardır Seni yaşadığım Kadar Varsın Ama Sen Öldüğümdede Olucaksın herzaman benimle Olucaksın Sevgilim.. 

Ben Aşkı Seninle Yaşamayı Sevdim Aşkı Yaşamak için Sevdim Senin için yaşamayı tercih Ettim ben yaşamayı Değil Seni Sevdim Birtanem.. 

Durup Bakmak Geliyor Bazen Hayata Hızlı Gidince ters gidiyor Bazen Olmadık Şeyler çıkıyor hayata, Ben Hızlı Gittim Hızlı Aşık Oldum Sana ve şimdi hemen ölmek istiyorum uğrunda Çünki Aşığım Ölümüne Seviyorum Seni. 

Aşkı Müziklerin Melodisinde Değil SöylediğiN kelimelerde Buldum Aşkı Sevgi Sözlerinde Değil Güzel Gözlerinde Yaşıyorum Birtanem.. 

Yeni Bir Hayata Başlıyorum Aşkın Adı Sen Olduğun yeni Bir Yaşama Başlıyorum hayatın Adı Aşk Olduğu Seviyorum Seni. 

Derdim Senden yana Değil Derdim Kendime Geçiremiyorum Söz Kendime Geçremiyorum Söz Kalbime Seviyorum Seni Delice. 

Sana herzaman Sevgi Dolu mesajlar Atmak istiyorum herzaman Sözlerimle Ve Mesajlarımla O güzel yüzünü güldürmek istiyorum Aşkım.. 

hayattaki tek tercihim Sensin! Sensin Beni hayata Bağlayan Sensin Beni öLümlere Atan Ama Ben herşeye rağmen Yinede Sensin diyorum hayata Karşı.. 

Kalmak istiyorum yanında Ayrılmamak istiyorum Çoğu Zamanlarımda Seni Dinlemek Seni izlemek istiyorum Gözlerim Alıştı Kalbim bağlandı Sana Birtanem. 

Bir Çocuk gibi Ağlıyorum Sessizce Odamda Kimse görmesin Acımasın halime Diye sessizce Ağlıyorum Kime Aşık Oldun hagi insafsız seni üzdü demesinler diye sessizce ağlıyorum Seni Yinede Seviyorum. 

Beni Dinle birazda başkalarına Kulak Asma Sevmeyenimiz Çok Sevenimiz Az Bu Aşk inanıLmaz Büyük bir Aşk Az çok Kimse idare edemez Bizi Biz SeveLim birbirimizi.. 

Hasretinle Prangalar eksilttim Seni Görmediğim her An Kendimi Perişan ettim, Ben Seni Seviyorum Ne prangaları dinlerim Ne Yalnızlığı bu kalp Senin için attığı sürece Hasretini Seveceğim Sensiz Dünyamda. 

Aşık Oldum Sana Kimse Giremez yalnız Dünyama Sensin benim Hayal Ettiğim Tek Dünya Sensin benim içimde Yaşayan Tek Sevda.. 

Kırdım Zincirlerimi geliyorum Sana, Kalbim Parçaladı nefreti Sana Geldim beni Seni Seçtim Aslında Ben Yaşamayı Seçtim yaşam benim için Sendin.. 

üzerime binsede dünyanın yükü seni seviyorum delice kimse bölemez içimdeki sevgini seviyorum seni varmı ötesi? 

sıcak ellerin ellerime değdiğinde ısınır bedenim gözlerin gözlerime baktığında atar kalbim sözlerin sevgi dolu oldukça atacak bu kal sadece sana.. 

üzüntüleri bir yere attım neşeyi dünyama saçtım ayrılıkların üstünü karaladım sadece geleceğe senin adını yazdım biricik Aşkım benim.. 

uzakda Olsakda Kalplerimiz bir bunu unutma ben hergecenin sabahında duamı sana ediyorum kalbimi dinliyorum ve hayalinle geçiriyorum zor günlerimi seni seviyorum aşkım.. 

Sen Kimse değil Hiç Kimse için ulaşılamayacak kadar değerlisin benim için Kalbimdeki yerini Kimse Dolduramaz Seviyorum Seni Meleğim benim.. 

Hayatımdaki tek Anlam Sensin Birtanem Hayatıma Anlam Katmak için geleceğe Adımızı yazmak için Kimsenin Bu ilişkiyi bozmaması için Sevdim Seni Kimse üzemez Bizi birtanem.. 

Resimli Kısa Aşk Mesajları
Rastgele Resimli Sözler

Bob Marley Sözleri Charlie Chaplin Sözleri Resimli Kurban Bayramı Mesajları Resimli Kurban Bayramı Mesajları Sevgi Sözleri Mevlana Sözleri Dini Güzel Sözler Aramak Sözleri

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Kısa Aşk Mesajları Resimli Kısa Aşk Mesajları

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Kısa Aşk Mesajları Aşk Sözleri Etkileyici Kısa Aşk Mesajları Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa Kısa Aşk Mesajları En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Kısa Aşk Mesajları Resimli İndir Kısa Aşk Mesajları İndir Kısa Aşk Mesajları Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Kısa Aşk Mesajları