Güzel Sözler » Keşke Sözleri

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Keşke Sözleri Resimli Keşke Sözleri yer almaktadır.

Keşke Sözleri

» Hayat Öyle Bir Noktaya Getirir Ki İnsanı ; Eskiden " Hiç Bitmesin " Dediğin Günlere ; " Keşke Hiç Yaşamasaydım " Dersin. . . !
» Bir gün o "keşke" kuralını yine bozacaksın ve diyeceksin ki "keşke o gün daha çok sarılsaydım" pişman olacaksın bir gün sırf beni bırakıp seni sevmeyecek birine gittiğin için "keşke" diyeceksin..
» Keşke ilk sarıldığım, ilk dokunduğum, ilk tanıdığım gibi kalsaydın.
» Bugünlerde aklıma gelen başıma geliyor nedense, Bir de gönlümden geçen yanıma gelse keşke.
» "Dikkat et ama'larla beni kaybettin, keşke'lerle kendini mahvedeceksin!" - İlhan Berk
» “Keşke hiç başlamasaydı desem, o muhteşem günlere ayıp edeceğim. İyiki yaşandı desem, bu vedaya nasıl bir kılıf giydireceğim ? -Bilmiyorum.”
» Keşke Doğmadan Önce Senaryoyu Bi Okusaydık İyiydii.
» Amalarla beni kaybeden Keşkelerlede kendini kaybeder..
» Eğer, ilerde bir gün "keşke" demek istemiyorsan üç şeyi doğru seç; Eşini, İşini, Arkadaşını.
Keşke Sözleri
Keşke Sözleri

Tüm Hakları Saklıdır Keşke Sözleri © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Keşke Sözleri

Uzun Keşke Sözleri, Keşke Sözleri Kısa, Keşke Sözleri Aşk, Keşke Sözleri 2017, Keşke Sözleri Anlamlı, Keşke Sözleri İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, Keşke Sözleri Gönderilecek Mesajlar
Keşke Sözleri, Keşke Sözleri Kısa, Keşke Sözleri Sevgiliye, Keşke Sözleri 2017, Keşke Sözleri Anlamlı, Keşke Sözleri ilgili, Keşke Sözleri Küfürlü, Keşke Sözleri Aşk, Keşke Sözleri Uzun, Keşke Sözleri İndir, Mesajları, Uzun Keşke Sözleri, Kısa Keşke Sözleri Uzun Keşke Sözleri Kapak, Keşke Sözleri Komik, Sevgiliye Keşke Sözleri, Ağır Uzun Mesajlar Keşke Sözleri, Mesajı, Keşke Sözleri Yeni, Kapak Keşke Sözleri, Anlamlı Keşke Sözleri, Resimli Keşke Sözleri, En İlgili Keşke Sözleri, En Damar Keşke Sözleri, Etkileyici Keşke Sözleri Resimli Keşke Sözleri Aşk ile İlgili Sözler İndir