Güzel Sözler » İyi Geceler Aşkım

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz İyi Geceler Aşkım Resimli İyi Geceler Aşkım yer almaktadır.

İyi Geceler Aşkım

» Şuan Bu gecenin en anlamlı dakikalarına girdim neden mi? Çünkü Az sonra uyuyacağım ve rüyalarımda sana sarılacağım sevgilim :) iyi geceler aşk meleğim.
» Sana iyi geceler mesajı atmak yerine iyi geceler öpücüğü vermek isterdim bebeğim, bir öpücük içimdekileri anlatmaya yeter sana sevdiğim, yinede iyi geceler AŞKIM
» Bu gece dualarım Sana mutlu ol rüyalarında gelirsem bir gün aklına yıldızlara bak sakın unutma. iyi geceler aşkım
» Soğuk yatağımı süsleyen Sıcacık rüyalarımsın sevgilim, iyi geceler aşkım
» Yaşadığım her günün gecesine adını yazdım, Bu gece tatlı rüyalar diliyorum ALLAH tan işte o rüyada sensin benim için sevgilim Senin kadar tatlı ve güzel Rüyalar görmek dileğiyle iyi geceler.
» Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşünürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler dilberim.
» Yastığa Başını koyduğunda bütün kötülükler senden uzak olsun, sadece beni düşün ve beni gör işte o zaman rüyanın tadına varacaksın iyi geceler bitanem.
» Seni Sadece Gün başlangıcında değil, gün bitiminde de hayal ediyorum Çünkü seni Çok seviyorum, Sen benim gerçek hayattaki en Tatlı Rüyalarımsın Sevgilim iyi geceler diliyorum.
» Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.
» Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.
» Güneş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.
» Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.
» Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.
Resimli İyi Geceler Aşkım
Rastgele Resimli Sözler

Sabır Sözleri Samimiyet Sözleri Sevda Sözleri Ağır Sözler Akıl Sözleri Hayat Sözleri Hayat Sözleri Çirkin Sözler

Diğer » Resimli Sözler
Yeni İyi Geceler Aşkım Resimli İyi Geceler Aşkım

Resimli Güzel Sözler Anlamlı İyi Geceler Aşkım Aşk Sözleri Etkileyici İyi Geceler Aşkım Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa İyi Geceler Aşkım En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni İyi Geceler Aşkım Resimli İndir İyi Geceler Aşkım İndir İyi Geceler Aşkım Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net İyi Geceler Aşkım