Güzel Sözler » İyi Geceler Aşkım

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici İyi Geceler Aşkım Resimli İyi Geceler Aşkım yer almaktadır.

İyi Geceler Aşkım

» Şuan Bu gecenin en anlamlı dakikalarına girdim neden mi? Çünkü Az sonra uyuyacağım ve rüyalarımda sana sarılacağım sevgilim :) iyi geceler aşk meleğim.
» Sana iyi geceler mesajı atmak yerine iyi geceler öpücüğü vermek isterdim bebeğim, bir öpücük içimdekileri anlatmaya yeter sana sevdiğim, yinede iyi geceler AŞKIM
» Bu gece dualarım Sana mutlu ol rüyalarında gelirsem bir gün aklına yıldızlara bak sakın unutma. iyi geceler aşkım
» Soğuk yatağımı süsleyen Sıcacık rüyalarımsın sevgilim, iyi geceler aşkım
» Yaşadığım her günün gecesine adını yazdım, Bu gece tatlı rüyalar diliyorum ALLAH tan işte o rüyada sensin benim için sevgilim Senin kadar tatlı ve güzel Rüyalar görmek dileğiyle iyi geceler.
» Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşünürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler dilberim.
» Yastığa Başını koyduğunda bütün kötülükler senden uzak olsun, sadece beni düşün ve beni gör işte o zaman rüyanın tadına varacaksın iyi geceler bitanem.
» Seni Sadece Gün başlangıcında değil, gün bitiminde de hayal ediyorum Çünkü seni Çok seviyorum, Sen benim gerçek hayattaki en Tatlı Rüyalarımsın Sevgilim iyi geceler diliyorum.
» Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.
» Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.
» Güneş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.
» Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.
» Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.
İyi Geceler Aşkım

Tüm Hakları Saklıdır İyi Geceler Aşkım © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

İyi Geceler Aşkım

Uzun İyi Geceler Aşkım, İyi Geceler Aşkım Kısa, İyi Geceler Aşkım Aşk, İyi Geceler Aşkım 2017, İyi Geceler Aşkım Anlamlı, İyi Geceler Aşkım İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, İyi Geceler Aşkım Gönderilecek Mesajlar
İyi Geceler Aşkım, İyi Geceler Aşkım Kısa, İyi Geceler Aşkım Sevgiliye, İyi Geceler Aşkım 2017, İyi Geceler Aşkım Anlamlı, İyi Geceler Aşkım ilgili, İyi Geceler Aşkım Küfürlü, İyi Geceler Aşkım Aşk, İyi Geceler Aşkım Uzun, İyi Geceler Aşkım İndir, Mesajları, Uzun İyi Geceler Aşkım, Kısa İyi Geceler Aşkım Uzun İyi Geceler Aşkım Kapak, İyi Geceler Aşkım Komik, Sevgiliye İyi Geceler Aşkım, Ağır Uzun Mesajlar İyi Geceler Aşkım, Mesajı, İyi Geceler Aşkım Yeni, Kapak İyi Geceler Aşkım, Anlamlı İyi Geceler Aşkım, Resimli İyi Geceler Aşkım, En İlgili İyi Geceler Aşkım, En Damar İyi Geceler Aşkım, Etkileyici İyi Geceler Aşkım Resimli İyi Geceler Aşkım Aşk ile İlgili Sözler İndir