Güzel Sözler » Henry Wadsworth Longfellow Sözleri
Sizden Gelen Sözler / Güzel Söz Paylaş
Henry Wadsworth Longfellow Sözleri için en doğru yere gelip sitemizde bu sayfamızı buldunuz. Bu sayfada yer alan en anlamlı güzel sözleri sevdiklerinizle dilediğiniz gibi facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
Bu Sayfada Henry Wadsworth Longfellow Sözleri yer almaktadır.

Henry Wadsworth Longfellow Sözleri

Çalışmayı ve beklemeyi öğrenin.

Eğer bir insan üniversiteden çıktıktan sonra, öğreneceği daha çok şey olduğunu öğrenebilmişse, yaptığı yüksek öğrenimin yararı olmuştur.

Büyük insanların uğraştığı ve koruduğu yükseklik, ani bir sıçrayışla erişilmiş değildir. Onlar diğerleri uyurken geceleri azimle yukarıya tırmanmaya çalışıyorlardı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Henry Wadsworth Longfellow Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler

En Güzel Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Uzun Mesajlar Sevgiliye Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Anlamlı Henry Wadsworth Longfellow Sözleri İlgili Sözler Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Kısa Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Uzun Henry Wadsworth Longfellow Sözleri İndir
Henry Wadsworth Longfellow Sözleri 2017, Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Kısa, Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Sevgiliye, Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Facebook, Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Yeni, Henry Wadsworth Longfellow Sözleri İndir, Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Paylaş, Henry Wadsworth Longfellow Sözleri Özlü
Sozleri