Güzel Sözler » Güzel Sevgi Mesajları

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Güzel Sevgi Mesajları Resimli Güzel Sevgi Mesajları yer almaktadır.

Güzel Sevgi Mesajları

» Sesini hatırlamıyorum bile; ama söyledikleri hala aklımda...
»

Sensizliği Düşünmek, Nefes Almadan Yaşamak Gibi Bebeğim... 

Sevgiyi hayatımda Bir kez yaşadım oda Seninle Oldu Birtanem Seni Seviyorum Sensiz Bir Sevgi iStemiyorum Kendimde.. 

Ne Baharı Beklerim,Ne de Kışı, Sadece Seni beklerim Gökkuşağım... 

Hayatımı Sana Yazdım Senin üstüne bir gelecek Kurdum Senin için Ağladığım Bu Zamanlarımda Sevgini Adıma Gözyaşlarımla Yazdım Seni Seviyorum Aşkım.. 

Yaralı Bir Kuş Gibiydim Bu hayatta Sen Çıkardın beni Dışarıya Gözlerinle Yeniden Geldim hayata Gülüşünle Sanki O An başladım yaşamaya Biriciğim.. 

esir kalmış biz sevgi kölesiyim karşında kalbin beni esir aldı sen ise kalbimi çaldın sormadan aldın şimdi sana esirim senin için geldim huzuruna.. 

Yıllanmış bir şarap gibi sevgimiz sana baktıkça tatlanıyor içimdeki sevgi seni öpünce tarih yazıyor içimdeki sevgi seviyorum seni biricigim.. 

Deliler gibiyim Sana Kimse yerini Dolduramaz Asla! ben Seni Delice Sevdim içimdeki sevgini şiirlerle şarkılarla büyyüttüm şimdi karşındayım öLümden korkmuyorum Sonunda Sen varsan yeter bana Sevgilim. 

istem dışı duygularımın bir sonucu Oldun Şimdi ise hayatımın anlamı oldun Seni çok Seviyorum ve sana istemeden Aşık olduğum içinde özürü bir borç biliyorum.. 

üzme beni üzme sana verdiğim gençliğimi ben seni seviyorum mutlu yarınlarım için saklıyorum ben senin için sana şarkılar yazıp resimlerine okuyorum birtanem.. 

Gözüm karadır, Delikanlı gibi Severim, Erkek gibi Giderim, Seni Hayatıma Yazdım Kalbime Kazıdım Kimse Alamaz içimdeki Sevdanı Azrail gelse Yarışırım öLümle Seviyorum Seni öLümüne iŞte Delikanlının Sevdası! 

yaşamın kıyısında güzelliğinle bakıyorsun okşuyorsun ruhumu adeta seni hak etmek için yaşamaya çalısıyorum bu dünyada.. 

iStemiyorsan Giderim Ağlama Gözlerinden yaş Akmasın kıyamam Sana ben Sevgimi kalbime Gömer Giderim yeterki Ağlama üzülme Sen Ben Seni Severek giderim yakarim kendimi öyle giderim.. 

Kayboluşlarımsın Bu Dünyadan Seni görünce Bağım Kopar dünya ile seni görünce unuturum herkezi ben sende varolurum sen gidince geri dünyalı olurum bebeğim.. 

gecenin Sesiyle düşünüyorum Seni Yıldızlara bakıp Kuruyorum Güzel hayalini Sevgimle besliyorum içimdeki Seni Birtanem. 

Ben Mutluluğu yaşamakla Değil Seninle Buldum ben Yaşamaya seninle başlarken Kalbim Sevmeyi öğrendi Sayende Aşkım.. 

Aşkmı Daha Kolay Yoksa Aşksızlıkmı? Aşk Benim için Sensin Demek Sen ise Benim için hayatD emeksin Aşkım, Aşksızlık ise benim için ölüm Demek öLüm iSe Sensizlik Demek bana Birtanem.. 

üzerimde bir ağırlık aslında üzerimdeki ağırlık değil üzerimdeki sensizlik özledim seni sevgilim özledim seninle olan günlerimi bebeğim.. 

Sevgiye Dair mesajlar Yazmak iStiyorum Ama Hiç bir kelime Anlam Kazanmıyor Adının yanında Seni Seviyorum Bütün Aşkımla bebeğim.. 

Yıllar hayatımızı Alıp Götürsede karanLık mazilere bir Seni Alamaz benden Bir Seni götüremez Maziye Biz hayatı Alalım peşimize Mazi yapalım yaşadıklarımızı kendi içimizde bebeğim.. 

Sen Daima Mutlu Ol ben Senin için Hüzünleri Alacağım kendime Sana Gülücükleri Kendime Gözyaşlarını Vereceğim birtanem Senin için çekerim Katlanırım Bunlara Seviyorum Seni Daha iyi Anla.. 

Resimli Güzel Sevgi Mesajları
En Etkileyici Güzel Sevgi Mesajları Resimli Güzel Sevgi Mesajları Aşk'la İlgili Sözler İndir Kısa Güzel Sevgi Mesajları Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler 2017 Etkileyici Resim Üzerine Yazılacak Güzel Sevgi Mesajları Uzun Mesajlar İndir En İlgili Sözler Güzel Sevgi Mesajları Etkileyici En Damar Güzel Sevgi Mesajları Kapak Güzel Sevgi Mesajları En Romantik Güzel Sevgi Mesajları Resimlere Yazılacak Güzel Sevgi Mesajları İndir Güzel Sevgi Mesajları Resim İndir Mesajlar Güzel Sevgi Mesajları Uzun Mesajlar Kısa Güzel Sevgi Mesajları Sevgiliye Sözler İndir

Tüm Hakları Saklıdır Güzel Sevgi Mesajları © Güzel Sözler 2017 Model Sözler Kozakli.Net'de - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Güzel Sevgi Mesajları

Güzel Sözleri Güzel Sözleri