Güzel Sözler » Eşime Doğum Günü Mesajları

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Eşime Doğum Günü Mesajları Resimli Eşime Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

Eşime Doğum Günü Mesajları

» Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme. Hüzünlerin ve acıların daha fazlası gelse de, kahırların ağıtları sel olup aksa da, bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…
» Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.
» Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.
» Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.
» Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.
» Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.
» Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!
» Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.
» Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.
» Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.
» Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!
» Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum… Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…
» Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!
» "Aşktan yana söz duyunca ben hep seni düşünürüm. Doğum günün kutlu olsun hayatım, iyi ki varsın."
» Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun.
» Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle inş bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.
» Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. Iyıkı doğdun ıyıkı benimlesin Herşeyim Seni çok seviyorum.. BİTANEM
» Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.
» Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.
» Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!
» Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.
» Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.
» Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!
» Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.
» Seni tahmin edeceğin kadar değil,tahammül edemeyeceğin kadar çok…seviyorum.Sana ”Eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım.İyi ki doğmuşsun. ”Sevgilim.”
» Hayatın bazen bizIere yaptığı süprizIerin en güzeIisin sen benim mucizemsin seninIe var oIan her şeyi seviyorum beIki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değiIdim ama sana her şey üzerine söz veriyorum bundan sonra öIünceye kadar her sabah iIk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun kocacığım
» Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.
» Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum…
Resimli Eşime Doğum Günü Mesajları
En Etkileyici Eşime Doğum Günü Mesajları Resimli Eşime Doğum Günü Mesajları Aşk'la İlgili Sözler İndir Kısa Eşime Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Anlamlı Güzel Sözler 2017 Etkileyici Resim Üzerine Yazılacak Eşime Doğum Günü Mesajları Uzun Mesajlar İndir En İlgili Sözler Eşime Doğum Günü Mesajları Etkileyici En Damar Eşime Doğum Günü Mesajları Kapak Eşime Doğum Günü Mesajları En Romantik Eşime Doğum Günü Mesajları Resimlere Yazılacak Eşime Doğum Günü Mesajları İndir Eşime Doğum Günü Mesajları Resim İndir Mesajlar Eşime Doğum Günü Mesajları Uzun Mesajlar Kısa Eşime Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Sözler İndir

Tüm Hakları Saklıdır Eşime Doğum Günü Mesajları © Güzel Sözler 2017 Model Sözler Kozakli.Net'de - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Eşime Doğum Günü Mesajları

Güzel Sözleri Güzel Sözleri