Güzel Sözler » Duygusal Sözler

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Duygusal Sözler Resimli Duygusal Sözler yer almaktadır.

Duygusal Sözler

» Kalbini kırıyor diye üzülme, belkide hak etmediği yerden çıkmak istiyordur.
» Artık böyle oldum ben, biraz güvensiz, biraz hissiz, biraz kimsesiz ama çokça sessiz, tepkisiz ve çok şeye karşı isteksiz...
» Biliyorum bütün sözler yavan, bütün sözcüklerin içi boşaltılmış, bütün anlamlar kullanılmış, bütün anlar uçucu; kelimeye dökülen her duygu, kendiliğinden soğuk bir klişe oluveriyor; hiç bir sözcük duygularıma da yüreğime de yetmiyor.
» Artık duygusal sözlerin ne anlamı var ki.. Bir baktım bitmişsin.. Sen bende bitmişsin.. Gelecek olanı bitirmişsin.. Sen her şeyi alıp gitmişsin..
» Aslında İyi Biriydim , Sonra Canımı Yaktılar Duygularımı Kaybettim . . !
» Duygusuz olmayı merak ediyorum. Hiç üzülmemeyi, hiç ağlamamayı, hiç sevmemeyi, dünyanın umrunda olmaması nasıl bir şey merak ediyorum.
» Sen yoksun ya; kuşların sesi kesildi, bugünümden ömür eksildi, deniz bile dalgasını geçti buralarda...
» Ayrılık nasıl bir duygudur bilemiyorum Ayrılıp o gittiğin günden beri kimseye ayrıldık diyemiyorum adını bile sorsalar eziliyorum…
» Duygular mantıktan ağır basarsa acı çekmeye hazır ol...
» Sen benim, kaybettikten sonra farkettiğim en güzel duygumsun..
» Özgür değilim, duygularımın esiriyim.
» Ben hiç pazarlık etmedim duygularım için, Hele de sana ithaf olunanlar için.. Yüreğim yettiğince sevdim, yetmeyecekse yaklaşmadım bile.
» İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.
» Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.
» Ey gönlümün sessiz sahibi... Ey gönlümün imkansız sevdası... Ey vazgeçilmezim ama bi türlü kavuşamadığım yar... Hadi gel de hasretim dinsin... Yüreğimin gözyaşları silinsin...geceme huzur , kalbime mutluluk ver..
Resimli Duygusal Sözler
Duygusal Sözler Duygusal Sözler
Rastgele Resimli Sözler

İnsanlık Sözleri Mevlana Sözleri Vicdan Sözleri Kardeş Sözleri Kapak Sözler Dertli Sözler Aşk Sözleri Yunus Emre Sözleri

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Duygusal Sözler Resimli Duygusal Sözler

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Duygusal Sözler Aşk Sözleri Etkileyici Duygusal Sözler Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa Duygusal Sözler En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Duygusal Sözler Resimli İndir Duygusal Sözler İndir Duygusal Sözler Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Duygusal Sözler