Güzel Sözler » Duygusal Sözler
Sizden Gelen Sözler / Güzel Söz Paylaş
Duygusal Sözler için en doğru yere gelip sitemizde bu sayfamızı buldunuz. Bu sayfada yer alan en anlamlı güzel sözleri sevdiklerinizle dilediğiniz gibi facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
Bu Sayfada Duygusal Sözler yer almaktadır.

Duygusal Sözler

Yazmak ve konuşmak istedikçe, Yüreğimdeki kumsala gömülüyor Bazen kelimeler. Üstüme bir dalga Ben sadece seyrediyorum !

Kalbini kırıyor diye üzülme, belkide hak etmediği yerden çıkmak istiyordur.

Artık böyle oldum ben, biraz güvensiz, biraz hissiz, biraz kimsesiz ama çokça sessiz, tepkisiz ve çok şeye karşı isteksiz...

Biliyorum bütün sözler yavan, bütün sözcüklerin içi boşaltılmış, bütün anlamlar kullanılmış, bütün anlar uçucu; kelimeye dökülen her duygu, kendiliğinden soğuk bir klişe oluveriyor; hiç bir sözcük duygularıma da yüreğime de yetmiyor.

Artık duygusal sözlerin ne anlamı var ki.. Bir baktım bitmişsin.. Sen bende bitmişsin.. Gelecek olanı bitirmişsin.. Sen her şeyi alıp gitmişsin..

Aslında İyi Biriydim , Sonra Canımı Yaktılar Duygularımı Kaybettim . . !

Duygusuz olmayı merak ediyorum. Hiç üzülmemeyi, hiç ağlamamayı, hiç sevmemeyi, dünyanın umrunda olmaması nasıl bir şey merak ediyorum.

Sen yoksun ya; kuşların sesi kesildi, bugünümden ömür eksildi, deniz bile dalgasını geçti buralarda...

Ayrılık nasıl bir duygudur bilemiyorum Ayrılıp o gittiğin günden beri kimseye ayrıldık diyemiyorum adını bile sorsalar eziliyorum…

Duygular mantıktan ağır basarsa acı çekmeye hazır ol...

Sen benim, kaybettikten sonra farkettiğim en güzel duygumsun..

Özgür değilim, duygularımın esiriyim.

Ben hiç pazarlık etmedim duygularım için, Hele de sana ithaf olunanlar için.. Yüreğim yettiğince sevdim, yetmeyecekse yaklaşmadım bile.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.

Ey gönlümün sessiz sahibi... Ey gönlümün imkansız sevdası... Ey vazgeçilmezim ama bi türlü kavuşamadığım yar... Hadi gel de hasretim dinsin... Yüreğimin gözyaşları silinsin...geceme huzur , kalbime mutluluk ver..

Duygusal Sözler Duygusal Sözler

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Duygusal Sözler

Güzel Sözler - Resimli Sözler

En Güzel Duygusal Sözler Uzun Mesajlar Sevgiliye Duygusal Sözler Anlamlı Duygusal Sözler İlgili Sözler Duygusal Sözler Kısa Duygusal Sözler Uzun Duygusal Sözler İndir
Duygusal Sözler 2017, Duygusal Sözler Kısa, Duygusal Sözler Sevgiliye, Duygusal Sözler Facebook, Duygusal Sözler Yeni, Duygusal Sözler İndir, Duygusal Sözler Paylaş, Duygusal Sözler Özlü
Sozleri