Güzel Sözler » Dünya Kadınlar Günü Sözleri

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Dünya Kadınlar Günü Sözleri Resimli Dünya Kadınlar Günü Sözleri yer almaktadır.

Dünya Kadınlar Günü Sözleri

» 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun
» Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.
» Mesafeler uzak olsada,yüreğim hep senin canim..Kadınlar günün kutlu olsun
» 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum
» 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.
» Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.
» Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.
» Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.
» Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.
» Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.
» 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.
» Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.
Resimli Dünya Kadınlar Günü Sözleri
Dünya Kadınlar Günü Sözleri Dünya Kadınlar Günü Sözleri Dünya Kadınlar Günü Sözleri Dünya Kadınlar Günü Sözleri
Rastgele Resimli Sözler

Cesaret Sözleri Özlem Sözleri Selam Sözleri Öğretmenler Günü Sözleri Güzel Dua Osmanlıca Bilgisayar Terimleri Hikaye Sözleri Sahur Sözleri

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Dünya Kadınlar Günü Sözleri Resimli Dünya Kadınlar Günü Sözleri

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Dünya Kadınlar Günü Sözleri Aşk Sözleri Etkileyici Dünya Kadınlar Günü Sözleri Sevgiliye Uzun Mesaj Aşk Mesajları Resimli İndir Güzel Etkileyici Kısa Dünya Kadınlar Günü Sözleri Aşk Sözleri Etkileyici Güzel Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

En Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Dünya Kadınlar Günü Sözleri Resimli İndir Dünya Kadınlar Günü Sözleri İndir Dünya Kadınlar Günü Sözleri Etkileyici Sözler Kısa Güzel Yazılar İlgili Dünya Kadınlar Günü Sözleri İle İlgili Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Uzun Dünya Kadınlar Günü Sözleri İndir