Güzel Sözler » Deniz Gezmiş Sözleri

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Deniz Gezmiş Sözleri Resimli Deniz Gezmiş Sözleri yer almaktadır.

Deniz Gezmiş Sözleri

» Vatan, onu parsel parsel satanların değil; Uğrunda darağacına gidenlerin vatanıdır. !
» Öteden beri arz etmiş olduğum gibi, bu ülkede Anayasa’yı en fazla savunanlar bizleriz. Anayasa’yı ihlal edenlerse ortadadır. Anayasa’nın uygulanmasını isteyen gene bizleriz. Anayasa’yı uygulamayan yavuz kimselerse hâlâ ortadadır. Ve yine o kişiler bizim kellemizi istemektedirler.İddia makamı bizim vermekte olduğumuz bağımsızlık savaşına karşıdır,Türkiye Cumhuriyeti anayasasının hukukuna karşı,reformlara karşıdır.
» İddianamede geçen ve bana atfedilen bir cümleyi kabul etmiyorum. Ben silahımı halka ve orduya karşı kullanmadım, ancak vatan hainlerine karşı kullanmak maksadıyla taşıdım ve ‘halka ve orduya karşı kullanırım’ şeklinde beyanda bulunmadım.
» Ben Amerikan emperyalizmine, Sovyet revizyonizmine, Romen soytarılığına, Bulgar dalkavukluğuna karşı bir Türk devrimcisiyim.
» Sana yüklediğim anlamları senmişsin gibi düşünme, Aldanırsın! O anlamlarla sadece bende varsın. Ben seviyorsam sen bahanesin.
Resimli Deniz Gezmiş Sözleri
Rastgele Resimli Sözler

Güzel Sözler Kırgınlık Sözleri Sabır Sözleri Dini Sözler Yürek Sözleri Dua İle İlgili Sözler Güzel Sözler Üzülmek Sözleri

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Deniz Gezmiş Sözleri Resimli Deniz Gezmiş Sözleri

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Deniz Gezmiş Sözleri Aşk Sözleri Etkileyici Deniz Gezmiş Sözleri Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa Deniz Gezmiş Sözleri En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Deniz Gezmiş Sözleri Resimli İndir Deniz Gezmiş Sözleri İndir Deniz Gezmiş Sözleri Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Deniz Gezmiş Sözleri