Güzel Sözler » Deniz Gezmiş Sözleri
Sizden Gelen Sözler / Güzel Söz Paylaş
Deniz Gezmiş Sözleri için en doğru yere gelip sitemizde bu sayfamızı buldunuz. Bu sayfada yer alan en anlamlı güzel sözleri sevdiklerinizle dilediğiniz gibi facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
Bu Sayfada Deniz Gezmiş Sözleri yer almaktadır.

Deniz Gezmiş Sözleri

Vatan, onu parsel parsel satanların değil; Uğrunda darağacına gidenlerin vatanıdır. !

Öteden beri arz etmiş olduğum gibi, bu ülkede Anayasa’yı en fazla savunanlar bizleriz. Anayasa’yı ihlal edenlerse ortadadır. Anayasa’nın uygulanmasını isteyen gene bizleriz. Anayasa’yı uygulamayan yavuz kimselerse hâlâ ortadadır. Ve yine o kişiler bizim kellemizi istemektedirler.İddia makamı bizim vermekte olduğumuz bağımsızlık savaşına karşıdır,Türkiye Cumhuriyeti anayasasının hukukuna karşı,reformlara karşıdır.

İddianamede geçen ve bana atfedilen bir cümleyi kabul etmiyorum. Ben silahımı halka ve orduya karşı kullanmadım, ancak vatan hainlerine karşı kullanmak maksadıyla taşıdım ve ‘halka ve orduya karşı kullanırım’ şeklinde beyanda bulunmadım.

Ben Amerikan emperyalizmine, Sovyet revizyonizmine, Romen soytarılığına, Bulgar dalkavukluğuna karşı bir Türk devrimcisiyim.

Sana yüklediğim anlamları senmişsin gibi düşünme, Aldanırsın! O anlamlarla sadece bende varsın. Ben seviyorsam sen bahanesin.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Deniz Gezmiş Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler

En Güzel Deniz Gezmiş Sözleri Uzun Mesajlar Sevgiliye Deniz Gezmiş Sözleri Anlamlı Deniz Gezmiş Sözleri İlgili Sözler Deniz Gezmiş Sözleri Kısa Deniz Gezmiş Sözleri Uzun Deniz Gezmiş Sözleri İndir
Deniz Gezmiş Sözleri 2017, Deniz Gezmiş Sözleri Kısa, Deniz Gezmiş Sözleri Sevgiliye, Deniz Gezmiş Sözleri Facebook, Deniz Gezmiş Sözleri Yeni, Deniz Gezmiş Sözleri İndir, Deniz Gezmiş Sözleri Paylaş, Deniz Gezmiş Sözleri Özlü
Sozleri