Güzel Sözler » Deniz Gezmiş Sözleri
Sizden Gelen Sözler / Güzel Söz Paylaş
Bu Sayfada En İlgili Deniz Gezmiş Sözleri yer almaktadır.

Deniz Gezmiş Sözleri

Vatan, onu parsel parsel satanların değil; Uğrunda darağacına gidenlerin vatanıdır. !

Öteden beri arz etmiş olduğum gibi, bu ülkede Anayasa’yı en fazla savunanlar bizleriz. Anayasa’yı ihlal edenlerse ortadadır. Anayasa’nın uygulanmasını isteyen gene bizleriz. Anayasa’yı uygulamayan yavuz kimselerse hâlâ ortadadır. Ve yine o kişiler bizim kellemizi istemektedirler.İddia makamı bizim vermekte olduğumuz bağımsızlık savaşına karşıdır,Türkiye Cumhuriyeti anayasasının hukukuna karşı,reformlara karşıdır.

İddianamede geçen ve bana atfedilen bir cümleyi kabul etmiyorum. Ben silahımı halka ve orduya karşı kullanmadım, ancak vatan hainlerine karşı kullanmak maksadıyla taşıdım ve ‘halka ve orduya karşı kullanırım’ şeklinde beyanda bulunmadım.

Ben Amerikan emperyalizmine, Sovyet revizyonizmine, Romen soytarılığına, Bulgar dalkavukluğuna karşı bir Türk devrimcisiyim.

Sana yüklediğim anlamları senmişsin gibi düşünme, Aldanırsın! O anlamlarla sadece bende varsın. Ben seviyorsam sen bahanesin.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Deniz Gezmiş Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

En Anlamlı Deniz Gezmiş Sözleri 2017, Resimsiz Deniz Gezmiş Sözleri Kısa, Deniz Gezmiş Sözleri Sevgiliye, Uzun, Deniz Gezmiş Sözleri Facebook, İle İlgili Deniz Gezmiş Sözleri Yeni, Deniz Gezmiş Sözleri İndir, Anlamlı Güzel Deniz Gezmiş Sözleri Paylaş, Anlamlı Deniz Gezmiş Sözleri Uzun Mesajlar İndir
Sozleri