Güzel Sözler » Davetiye Sözleri
Bu Sayfada Davetiye Sözleri yer almaktadır.

Davetiye Sözleri

Evlilik törenimizde, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.

Düğün törenlerini Onurlandırmanızdan Sonsuz mutluluk duyacaklar.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında Sizlerle birlikte olmaktan Kıvanç duyarız.

Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya... EVET

Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan Düğün törenlerinde Sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyacaklar.

Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Neşemiz gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün bizi sevenler buyursun gelsin…

Bu hayat güneşi hiçbir zaman www.neguzelsozleri.com batmayacak Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Sizleri de bekleriz bu hayattaki en mutlu günümüze.

Fısılda bana söyle sevgini Sende buldun kendimi kabul oIdu dileğin mesut ve bahtiyar olalım meIeğim.

Beraberliğe adım attığımız bu çok güzel ve özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizleri onurlandıracaktır.

Adını kalbime yazdım ,gözlerini gözlerime kazıdım, kimseyi görmez bu gözler senden başka.Seviyorum seni arbiden, Davetiyemiz bütün bizi tanıyanIara..

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Düğün törenimize gelmeniz bizleri onurlandıracaktır.

Senin yanında güzellik çok, çirkinlik yok, SeviImek var sevmemek yok, Aşk var sevgi var mutluluk var seninIe Bu gece Nikahımız var, SizIeride aramızda görmekten çok mutIuIuk duyarız.

Biz sevdik kalbimiz tek olsun Bizim düğünümüz neşemiz olsun Buyurun dostlar hepinizin haberiniz olsun..

Gönülden birbirimizi seviyoruz Kalbimiz bir buna inanıyor. Bekarlığa veda edip bugün evleniyoruz Düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

Beraberliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizlerle paylaşmayı diliyoruz.

Ayrılık değil Sevgi kavuşturdu Ellerimizi kalplerimiz geleceğe umutla bakıyoruz şimdi, Davetiyemiz hepinize evlilik bizlere şans versin.

Sıkıcı sarıldık birbirimize hiç kimse vaz geçiremez bizi Sevgimizde deIice evIiIik var Önümüzdeki günIerde sizIeride aramızda görmek giIeğiyIe saygılar…

Biz kenardan gidiyoruz yollar sizin olsun Biz pınardan içiyoruz göller sizin olsun Biz evIeniyoruz haberiniz hepinizin olsun Bizi seven tüm dostlar düğünümüze buyursun.

Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım Geleni başımızın üstünde Gelmeyeni gönlümüzde tutalım.saygılarla

Amacımız yuvalar kurmak, Gayemiz mutlu oImaktır, Dileğimiz, bu mutlu günümüzde, Sizlerle birlikte oImaktır.

Mutlulukları paylaşılmalı, Görüşünü benimsemiş, Dostlarımızı düğünümüzde, Yanımızda görmekten, Çok Mutluluk duyacağız.

Kader tanıştırdı bizi, Çok seviyoruz birbirimizi, Dağlar denizler girse aramıza ayıramaz birbirinizi, Bekliyoruz sizleri, Unutmayın bizleri, Bu mutlu günümüze, Bekliyoruz sizleri.

Sonbahar rüzgarları geçip gitmesin hayatımızdan, ilkbahar aylarında kalsın kalbimiz olmasın birbirimize yaIan, seviyorum Seni ALLAH’ ım şahit buna inan, bir davetiyemde senin için geIdi güzeI insan

Karanlığı arkamızda bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdüğümüz bu günde, hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında Sizlerle birlikte olmaktan Kivanç ve gurur duyarız

Bu izdivacı mümkün kılan Allah'a hamd ile Allah rızası ve sünnet-i seniyye üzere kuracağımız yuvanın başlangıcı olarak tertip ettiğimiz düğün merasimine hayır ve dualarınızla birlikte teşrifinizden mutluluk duyacağız.

Allah (c.c)'in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)'in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Allah (c.c.) Buyuruyor ki: Aranızdaki bekarları kendinizden ve cariyelerinizden iyi davranışlı olanları evlendirin. Eğer bunlar fakir iseler, Allah kendi lütfu ile onları zenginleştirir. Allah (Lütfu) geniş olan ve (herşeyi) bilendir. (Nur 32)

Allah için evlenip, Allah için evlendiren Allah'ın dostluğunu kazanır. (Hadis-i Şerif)

Ey Rabbimiz! İkimizide sana teslimiyete sabit kıl, ve soyumuzdan yalnız sana boyun eğen bir ümmet yetiştir. (Bakara 128)

Allah (CC)'ın emri Sevgili Peygamberimiz (SAV)'in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız

Allah'ın emridir yaşantı böyle Mesut olmamıza sen dua eyle Gelip düğünümüze şeref eyle Gelmeyen dostlara selam söyle Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri

Peygamberimiz Buyuruyor ki: Kim benim sünnetimden yüz çevirirse benden değildir. Muhakkak ki Nikah (Evlenmek) benim sünnetimdir. Öyleyse beni seven benim sünnetimle sünnetlensin. (Buhari ve Müslim)

Evlenin, çoğalın. Kıyamet gününde sizin çokluğunuzla iftihar edeceğim. (Hadis-i Şerif)

"Ey Rabbimiz Bizi yalnız sana boyun eğen Müslümanlar yap ve soyumuzdan sana boyun eğen bir ümmet yarat bizlere ibadet yerlerimizi göster, tevbemizi kabul buyur. Çünkü tevbeleri kabul eden ve merhametli olan ancak sensin" (Bakara 128)

"İçinizde bekar olan erkek ve kadınları evlendirin" (Nur Suresi: 32)

Ey Rabbimiz! Bize zevcelerimizle ve nesillerimizden gözlerimizin bebeği olan salih insanlar ihsan et ve bizi takva sahiplerine rehber kıl. (Ayetime Kerime)

Ümmetimden bir kimse, Kardeşinin nikâhında hazır bulunsa, Bir gün oruç tutmuş gibidir. O bir gün, 700 gün ile tefsir olunmuştur .

Allah'a bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevlam ak eylesin yüzümüzü, Buyrun gelin dostlar, Beraber yapalım düğünümüzü .

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Davetiye Sözleri

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Davetiye Sözleri Kısa, Davetiye Sözleri Uzun, Davetiye Sözleri Yeni ve En İlgili Davetiye Sözleri Anlamlı En Güzel Davetiye Sözleri Etkileyici Duygusal Davetiye Sözleri Aşk Sözleri Güzel Sözler İndir
Sozleri