Güzel Sözler » Damar Aşk Sözleri

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Damar Aşk Sözleri Resimli Damar Aşk Sözleri yer almaktadır.

Damar Aşk Sözleri

» Sensiz geçen zamanlarımda resmine sarılıp uyurum gülüm.
» Aşkın Damarlarımda Gezen Bir iLah , Sensiz Olamamki Ben Hem Vallah Hem biLLah…
» Darbe Vurulan Sırta.. Aşkın K*hpeliği İşlemez.. !!!
» Sen olmasaydın ben yaşayamazdım, sen olmasaydın aşk nedir anlayamazdım, tek nefesim sensin benim, sensiz derbederim sevgilim
» Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!!
» Sensizliği kabullenemez gözlerim, gözyaşlarım sel olur sensizliğe kaybolurum, sözlerim mühür olur meçhul yarınlara yol alırım!
» Benim Can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anlar sevgilim
» Bugün gözlerimin hayata küstüğü gündür, bugün nefes alırken aldığım nefes ile boğulduğum tek gündür, bugün Sensizliğimin ilk günüdür..
» Zaman ömrümü alıp gitsede sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne
» Sen olmasaydın ben yaşayamazdım, sen olmasaydın aşk nedir anlayamazdım, tek nefesim sensin benim, sensiz derbederim sevgilim
» Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!!
» Bir kere girdimi aşk virüsü kanser gibi sarar tüm bedeni ne öldürür nede güldürür ruh bedende olduğu sürece süründürür.
» Bir otobüs aşkıydı belki bizimkisi. Benim yolum son durak seninkisi 'müsait bi yer'di.
» Dostluk TATİLE ÇIKTI... Aşk SİZLERE ÖMÜR... Sabır TÜKENDİ... Anlayış SIFIR... Mutluluk YOK... Tebessüm HASTA... Saygı RAPORLU... Yalan DİZ BOYU... Adam harcamak GÜNDEMDE... Seviyorum sözü son MODA... Yalandan kim ölmüş ki... İnsanlığın dışında... Başımız sağolsun!
» Aşk sakızdan çıkan sözler kadar basit olmaya devam ettikçe. İnsanlarda onu çiğneyip tükürmeye devam edecekler.
» Yetimhanede yaşayan küçük bedenlerin, Ranzalarına yazdıkları "anne" kelimesi kadar masum olmalı aşk..
» Ben hayatından gıttiğimde belkı derin bir nefes alıp oh be! Diyeceksin. Birbaşkası sırtından vurduğunda "O" asla yapmazdı diye düşüneceksin..
Resimli Damar Aşk Sözleri
Rastgele Resimli Sözler

Mehmet Akif Ersoy Sözleri Tevazu Sözleri Değişik Cuma Mesajları Sevgiliye Uzun Mesajlar Değerli Sözler Dost Sözleri Yazılar Cuma Mesajları

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Damar Aşk Sözleri Resimli Damar Aşk Sözleri

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Damar Aşk Sözleri Aşk Sözleri Etkileyici Damar Aşk Sözleri Sevgiliye Uzun Mesajlar Aşk Mesajları Resimli İndir En Güzel Kısa Damar Aşk Sözleri En İlgili Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

Birbirinden Güzel Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Damar Aşk Sözleri Resimli İndir Damar Aşk Sözleri İndir Damar Aşk Sözleri Kısa En Güzel Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Damar Aşk Sözleri