Güzel Sözler » Ciddi Sözler

Sayfamızda En Etkileyici Resimsiz Ciddi Sözler Resimli Ciddi Sözler yer almaktadır.

Ciddi Sözler

» En iyi erkek sevmesini bilip, karşısındaki bayandan birşey beklemeyecek kadar ciddi olandır.
» Ciddiliğin fazlası nefret doğurur, merhametin fazlası da otoriteyi azaltır.
» Bir memlekette adalet müessesesi sağlam kaldıkça, diğer herhangi bir müessesenin ciddi surette bozulması- na imkan kalmaz.
» Ölümün olduğu bu dünyada, hiç bişey çokta ciddi değildir aslında ...
» Ciddiyet zihin eksikliklerini örtmek için icat edilmiş bir tavırdır. François de la Rochefaucould
» İlkokuldɑ nöbetçi öğrenci diye bir şey vɑrdı. Bunlɑr işlerini çok ciddiye ɑlırlɑrdı, sɑnırsın Topkɑpı Sɑrɑyınının muhɑfızlɑrı.
» Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı.
» Kızɑ; “seninle ciddi düşünüyorum.” Dedim, “ispɑtlɑ” dedi. Tɑkım elbise giyip oturdum kɑrşısınɑ, ülke sorunlɑrını konuşuyoruz.
» Ciddi Ciddi kalbim taşa döndü kışa döndü yürek fena halde göğsünde bana bir yer yok mu yaşardım himayende yani ciddi ciddi
» Sırasında ve zamanında gülmek ciddiyete engel değildir. Doğru yaşa, rahatça gül ve akıllıca söz söyle; o zaman ciddiyetine hiçbir leke gelmez..
Resimli Ciddi Sözler
Rastgele Resimli Sözler

Diğer » Resimli Sözler
Yeni Ciddi Sözler Resimli Ciddi Sözler

Resimli Güzel Sözler Anlamlı Ciddi Sözler Aşk Sözleri Etkileyici Ciddi Sözler Sevgiliye Uzun Mesaj Aşk Mesajları Resimli İndir Güzel Etkileyici Kısa Ciddi Sözler Aşk Sözleri Etkileyici Güzel Sözleri Bulabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Kozaklı - Güzel Sözler - Resim İndir - Resimli Sözler - Site Haritası

En Anlamlı Aşk Sözlerini Yeni Ciddi Sözler Resimli İndir Ciddi Sözler İndir Ciddi Sözler Etkileyici Sözler Kısa Güzel Yazılar İlgili Ciddi Sözler İle İlgili Sözler Kozakli.Net'de...

Kozakli.Net Uzun Ciddi Sözler İndir