Güzel Sözler » Ciddi Sözler
Sizden Gelen Sözler / Güzel Söz Paylaş
Ciddi Sözler için en doğru yere gelip sitemizde bu sayfamızı buldunuz. Bu sayfada yer alan en anlamlı güzel sözleri sevdiklerinizle dilediğiniz gibi facebook ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
Bu Sayfada Ciddi Sözler yer almaktadır.

Ciddi Sözler

En iyi erkek sevmesini bilip, karşısındaki bayandan birşey beklemeyecek kadar ciddi olandır.

Ciddiliğin fazlası nefret doğurur, merhametin fazlası da otoriteyi azaltır.

Bir memlekette adalet müessesesi sağlam kaldıkça, diğer herhangi bir müessesenin ciddi surette bozulması- na imkan kalmaz.

Ölümün olduğu bu dünyada, hiç bişey çokta ciddi değildir aslında ...

Ciddiyet zihin eksikliklerini örtmek için icat edilmiş bir tavırdır. François de la Rochefaucould

İlkokuldɑ nöbetçi öğrenci diye bir şey vɑrdı. Bunlɑr işlerini çok ciddiye ɑlırlɑrdı, sɑnırsın Topkɑpı Sɑrɑyınının muhɑfızlɑrı.

Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı.

Kızɑ; “seninle ciddi düşünüyorum.” Dedim, “ispɑtlɑ” dedi. Tɑkım elbise giyip oturdum kɑrşısınɑ, ülke sorunlɑrını konuşuyoruz.

Ciddi Ciddi kalbim taşa döndü kışa döndü yürek fena halde göğsünde bana bir yer yok mu yaşardım himayende yani ciddi ciddi

Sırasında ve zamanında gülmek ciddiyete engel değildir. Doğru yaşa, rahatça gül ve akıllıca söz söyle; o zaman ciddiyetine hiçbir leke gelmez..

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Ciddi Sözler

Güzel Sözler - Resimli Sözler

En Güzel Ciddi Sözler Uzun Mesajlar Sevgiliye Ciddi Sözler Anlamlı Ciddi Sözler İlgili Sözler Ciddi Sözler Kısa Ciddi Sözler Uzun Ciddi Sözler İndir
Ciddi Sözler 2017, Ciddi Sözler Kısa, Ciddi Sözler Sevgiliye, Ciddi Sözler Facebook, Ciddi Sözler Yeni, Ciddi Sözler İndir, Ciddi Sözler Paylaş, Ciddi Sözler Özlü
Sozleri