Güzel Sözler » Ciddi Sözler

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Ciddi Sözler Resimli Ciddi Sözler yer almaktadır.

Ciddi Sözler

» En iyi erkek sevmesini bilip, karşısındaki bayandan birşey beklemeyecek kadar ciddi olandır.
» Ciddiliğin fazlası nefret doğurur, merhametin fazlası da otoriteyi azaltır.
» Bir memlekette adalet müessesesi sağlam kaldıkça, diğer herhangi bir müessesenin ciddi surette bozulması- na imkan kalmaz.
» Ölümün olduğu bu dünyada, hiç bişey çokta ciddi değildir aslında ...
» Ciddiyet zihin eksikliklerini örtmek için icat edilmiş bir tavırdır. François de la Rochefaucould
» İlkokuldɑ nöbetçi öğrenci diye bir şey vɑrdı. Bunlɑr işlerini çok ciddiye ɑlırlɑrdı, sɑnırsın Topkɑpı Sɑrɑyınının muhɑfızlɑrı.
» Birbirini tanımayan iki insanın asansörle çıkarken takındığı ciddiyeti, ne bayrak töreninde, ne bir toplantıda ne de cenazede bulamadım hacı.
» Kızɑ; “seninle ciddi düşünüyorum.” Dedim, “ispɑtlɑ” dedi. Tɑkım elbise giyip oturdum kɑrşısınɑ, ülke sorunlɑrını konuşuyoruz.
» Ciddi Ciddi kalbim taşa döndü kışa döndü yürek fena halde göğsünde bana bir yer yok mu yaşardım himayende yani ciddi ciddi
» Sırasında ve zamanında gülmek ciddiyete engel değildir. Doğru yaşa, rahatça gül ve akıllıca söz söyle; o zaman ciddiyetine hiçbir leke gelmez..
Ciddi Sözler

Tüm Hakları Saklıdır Ciddi Sözler © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Ciddi Sözler

Uzun Ciddi Sözler, Ciddi Sözler Kısa, Ciddi Sözler Aşk, Ciddi Sözler 2017, Ciddi Sözler Anlamlı, Ciddi Sözler İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, Ciddi Sözler Gönderilecek Mesajlar
Ciddi Sözler, Ciddi Sözler Kısa, Ciddi Sözler Sevgiliye, Ciddi Sözler 2017, Ciddi Sözler Anlamlı, Ciddi Sözler ilgili, Ciddi Sözler Küfürlü, Ciddi Sözler Aşk, Ciddi Sözler Uzun, Ciddi Sözler İndir, Mesajları, Uzun Ciddi Sözler, Kısa Ciddi Sözler Uzun Ciddi Sözler Kapak, Ciddi Sözler Komik, Sevgiliye Ciddi Sözler, Ağır Uzun Mesajlar Ciddi Sözler, Mesajı, Ciddi Sözler Yeni, Kapak Ciddi Sözler, Anlamlı Ciddi Sözler, Resimli Ciddi Sözler, En İlgili Ciddi Sözler, En Damar Ciddi Sözler, Etkileyici Ciddi Sözler Resimli Ciddi Sözler Aşk ile İlgili Sözler İndir