Güzel Sözler » Charles Bukowski Sözleri

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Charles Bukowski Sözleri Resimli Charles Bukowski Sözleri yer almaktadır.

Charles Bukowski Sözleri

»

Kötü bir şey olursa unutmak için içilir,iyi bir şey olursa kutlamak için içilir, hiçbir şey olmamışsa birşeyler olsun diye içilir.


Diğer yazarları düşünüceğime ölümü düşünmeyi tercih ederim. Çok daha güzeldir.


Aşk, pençesinden hiç kurtulamadığımız çok ciddi bir hastalıktır.


Yaşamayı öğrenmek için birkaç defa ölmek gerek.


Yazarlar çaresiz insanlardır ve çare bulduklarında artık yazar sayılmazlar.


Hemen herkes dahi doğar, geri zekalı gömülür.


Çok iyi tanımadığınız insanları sevmek tabii ki mümkündür.


İnsanlar sık sık hayatlarını boşa geçirdiklerinden şikayet ederler ve birinin çıkıp onlara bunun doğru olmadığını söylemesini beklerler.


Paraşüt takanlara sakın güvenmeyin.


Hiç çıldırmayan insanlar ne kadar berbat hayatlar yaşarlar.


Evlenirseniz size bitmiş gözüyle bakarlar. Kadınsızsanız eksik görürler.


Demokrasiyle diktatörlük arasındaki fark: Demokraside oy verip sonra emirlere itaat edersiniz, diktatörlükte ise zamanınızı oy vermekle harcamazsınız.


Etik değerleri olmayanlar genelde kendilerini daha özgür görürler ama çoğunlukla sevme ve hissetme yetisinden yoksundurlar.


Aydın, basit birşeyi zor yoldan anlatır. Sanatçı, zor birşeyi basit yoldan anlatır.


Sadece sıkıcı insanlar sıkılır.


Toplumun hem en fakir hem en zengin uçlarında deliler kabul görür.


Edebiyatsız dünya, cehennem olurdu.


Sıradan birşeyi şık bir biçimde yapmak, tehlikeli birşeyi acemice yapmaktan iyidir. Tehlikeli birşeyi şık biçimde yaptığınızda ise ona sanat denir.


Kadınlar aşkla beslenir, erkekler ise nefretle güçlenir.

Charles Bukowski Sözleri
Charles Bukowski Sözleri

Tüm Hakları Saklıdır Charles Bukowski Sözleri © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Charles Bukowski Sözleri

Uzun Charles Bukowski Sözleri, Charles Bukowski Sözleri Kısa, Charles Bukowski Sözleri Aşk, Charles Bukowski Sözleri 2017, Charles Bukowski Sözleri Anlamlı, Charles Bukowski Sözleri İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, Charles Bukowski Sözleri Gönderilecek Mesajlar
Charles Bukowski Sözleri, Charles Bukowski Sözleri Kısa, Charles Bukowski Sözleri Sevgiliye, Charles Bukowski Sözleri 2017, Charles Bukowski Sözleri Anlamlı, Charles Bukowski Sözleri ilgili, Charles Bukowski Sözleri Küfürlü, Charles Bukowski Sözleri Aşk, Charles Bukowski Sözleri Uzun, Charles Bukowski Sözleri İndir, Mesajları, Uzun Charles Bukowski Sözleri, Kısa Charles Bukowski Sözleri Uzun Charles Bukowski Sözleri Kapak, Charles Bukowski Sözleri Komik, Sevgiliye Charles Bukowski Sözleri, Ağır Uzun Mesajlar Charles Bukowski Sözleri, Mesajı, Charles Bukowski Sözleri Yeni, Kapak Charles Bukowski Sözleri, Anlamlı Charles Bukowski Sözleri, Resimli Charles Bukowski Sözleri, En İlgili Charles Bukowski Sözleri, En Damar Charles Bukowski Sözleri, Etkileyici Charles Bukowski Sözleri Resimli Charles Bukowski Sözleri Aşk ile İlgili Sözler İndir