Güzel Sözler » Başsağlığı Mesajı
Bu Sayfada Başsağlığı Mesajı yer almaktadır.

Başsağlığı Mesajı

Sevapları Günahlarından Çok Olsun mekanı cennet olsun başınız Sağolsun

Güzel Günde nasıl Yanınızdaysak Kötü gününüzdede herzaman yanınızdayız, Başınız Sağolsun.

Vefat Eden Değerli Merhumun Ailesine Dualarımızı, Acılı Kederli Ailesine Başsağlığı Diliyoruz.

Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı Dualarımızla Affetsin Dualarımızı kabul eylesin mekanımızı Cennetle Müjdelesin Başımız Sağolsun.

Ölüm her insana gelecek Ummadığı Bir Anda, imanımızı Kuvvetli Tutalım Edelim Allah a dua, Yaşanmış Güzel Günlerin hatırına ölümü unutmayalım Acıyıda paylaşalım Bir Arada Başınız Sağolsun.

Uzak Değil ölüm yakın Bütün Kullara Güzel ölüm Nasip Etsin Allah bütün insanlara, Mekanımız Cennet Olsun Kabrimiz iman dolsun Allah'ın Huzurunda Günahlarımız Af Olsun Başımız Sağolsun.

Acıyı kederi Bıraktı Bu Dünyada Dualarımızla Cennet Yüzü Görmeyi Nasip Etsin Yüce Allah'ım Merhuma, Acınızı Paylaşıyoruz Gözyaşlarımızla Başınız Sağolsun.

Hayata Elveda Deyip ölüme Merhaba Diyen Ruhlara edelim hep birlikte dua ruhları şad mekanı cennet Olsun hepimizin Başı Sağolsun.

Ölenle ölünmez, Acılarımız Bitmez Hayatın gerçekliği Bu işte Dualarımız Birleşsin Bu Kötü Günde Acılarımızı Ufakta Olsa teseli Edelim Birlikte, başımız Sağolsun.

Dualarımız Birlikte Olsun Dileğimiz Tek Olsun Mekanı cennet Olsun Başımız Sağolsun.

Cennetin Suyu Ruhuna işlesin Toprağı bol ruhu huzurlu Olsun Başınız Sağolsun.

Merhuma Dualarımız, Acılı Ailesine Başsağlığı Diliyoruz, Mekanı cennet ruhu Şad Olsun.

Topraktan geldik Toprağa Gideceğiz, Yaşadığımız Hayatın hesabını Toprakda Vereceğiz, Acınızı Yürekten Paylaşıyoruz, Dualarımızı Kalpten Ediyoruz, başınız Sağolsun.

Allah'ım Mekanını cennet Eylesin Dualarımızı Kabul Etsin, Acınızı Sizinle paylaşıyoruz Allah Güç versin Ailesine ve yakınlarına.

Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, Allah korkusunu Kalbimizden Silmeyelim imanı hayat felsefesi Olarak Bilelim, öldüğümüzde yerimizi Yaptıklarımızla Görelim Başınız Sağolsun.

Bir Gün gelir biter Bu canda Bir gün gelir Gülen Gözlerimiz Ağlar bir Anda, herzaman Dua Edelim Kalbimizi temizleyeLim Ölümü Hayatımızda Hissedelim başınız Sağolsun.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada Kötü gününüzde yanınızda Olduğumuzu Unutmayınız, Başınız Sağolsun Allah Yardımcınız Olsun.

Yalan Hayatta Ne Yaptıysak kendimize Ahiret Sorularını Hazırlayalım Fani yerimizde, ölümüşlerinizin Ruhlarına Dualarımızı, Çektiğiniz Acıyı Paylaşarak yaşıyoruz, Başınız Sağolsun.

Hayatın Acı gerçekleri Gelir bir gün Vurur Ummadığımız Bir Anda, Acınızı içten Paylaşıyoruz Ruhuna Dua Ediyoruz Başınız Sağolsun.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara Dualarla Rabbimize Dua Edelim Mekanı cennet Eyliyelim, başınız Sağolsun Acımız Bir Olsun.

insan doğar büyür yaşar ve öLür, önemli Olan Yaşadığı Süre içindeki Görevleri Dualarımız Muhteremle Olsun Başımız Sağolsun.

Başsağlığı Mesajı

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Başsağlığı Mesajı

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Başsağlığı Mesajı Kısa, Başsağlığı Mesajı Uzun, Başsağlığı Mesajı Yeni ve En İlgili Başsağlığı Mesajı Anlamlı En Güzel Başsağlığı Mesajı Etkileyici Duygusal Başsağlığı Mesajı Aşk Sözleri Güzel Sözler İndir
Sozleri