Güzel Sözler » Arkadaşa Güzel Söz
Bu Sayfada Arkadaşa Güzel Söz yer almaktadır.

Arkadaşa Güzel Söz

Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum…

Arkadaşlığın büyüsünü tadanlardanım, dostluğun kavramını yaşayanlardanım. Bir söz söyle bana taa uzaklardan içten olsun. Arkadaşça, dostça bir selam gönder bana yürekten olsun…

Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük,mutlulkların nisan yağmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun.Dostum.

Arkadaşa Güzel Sözler

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Arkadaşa Güzel Söz

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Arkadaşa Güzel Söz İle İlgili Arkadaşa Güzel Söz Kısa Arkadaşa Güzel Söz Uzun Arkadaşa Güzel Söz İndir İlgili Yeni Arkadaşa Güzel Söz Paylaş
Sozleri