Güzel Sözler » Arkadaşa Güzel Söz

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Arkadaşa Güzel Söz Resimli Arkadaşa Güzel Söz yer almaktadır.

Arkadaşa Güzel Söz

» Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum…
» Arkadaşlığın büyüsünü tadanlardanım, dostluğun kavramını yaşayanlardanım. Bir söz söyle bana taa uzaklardan içten olsun. Arkadaşça, dostça bir selam gönder bana yürekten olsun…
» Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.
» Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.
» Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.
» Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.
» Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.
» Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
» Acıların bir kum tanesi kadar küçük,mutlulkların nisan yağmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun.Dostum.
Arkadaşa Güzel Söz
Arkadaşa Güzel Sözler

Tüm Hakları Saklıdır Arkadaşa Güzel Söz © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Arkadaşa Güzel Söz

Uzun Arkadaşa Güzel Söz, Arkadaşa Güzel Söz Kısa, Arkadaşa Güzel Söz Aşk, Arkadaşa Güzel Söz 2017, Arkadaşa Güzel Söz Anlamlı, Arkadaşa Güzel Söz İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, Arkadaşa Güzel Söz Gönderilecek Mesajlar
Arkadaşa Güzel Söz, Arkadaşa Güzel Söz Kısa, Arkadaşa Güzel Söz Sevgiliye, Arkadaşa Güzel Söz 2017, Arkadaşa Güzel Söz Anlamlı, Arkadaşa Güzel Söz ilgili, Arkadaşa Güzel Söz Küfürlü, Arkadaşa Güzel Söz Aşk, Arkadaşa Güzel Söz Uzun, Arkadaşa Güzel Söz İndir, Mesajları, Uzun Arkadaşa Güzel Söz, Kısa Arkadaşa Güzel Söz Uzun Arkadaşa Güzel Söz Kapak, Arkadaşa Güzel Söz Komik, Sevgiliye Arkadaşa Güzel Söz, Ağır Uzun Mesajlar Arkadaşa Güzel Söz, Mesajı, Arkadaşa Güzel Söz Yeni, Kapak Arkadaşa Güzel Söz, Anlamlı Arkadaşa Güzel Söz, Resimli Arkadaşa Güzel Söz, En İlgili Arkadaşa Güzel Söz, En Damar Arkadaşa Güzel Söz, Etkileyici Arkadaşa Güzel Söz Resimli Arkadaşa Güzel Söz Aşk ile İlgili Sözler İndir