Güzel Sözler » Anneye Doğum Günü Mesajları

Sayfamızda En Anlamlı Etkileyici Anneye Doğum Günü Mesajları Resimli Anneye Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

Anneye Doğum Günü Mesajları

» Sen varken ben yoktum… Sen açken ben toktum… Şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim… Benim canım annem doğum günün kutlu olsun…
» Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.
» Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.
» Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.
» Canıma can katan biricik anneciğim. Ellerinden öper, doğum gününü kutlarım.
» Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.
» Fedakâr insanların en önünde gelen, hayatımda ilkleri yaşatan kadın… İlk aşkım, hep aşkım olan kadın. Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öperim.
» Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.
» Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.
» Ne kadar konuşsam boş… Ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş… Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun anacığım.
» Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.
» Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, Doğum günün kutlu olsun.
» Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi.
» Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun.Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim…
» Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yıllara canım annem.
» Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.
» Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Anne doğum günün kutlu olsun.
» Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anne, doğum günün kutlu olsun…
» Bu dünyada en güvenilir yan senin kucaklarındır. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem
» Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun…
» Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.
» Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Doğum günün kutlu olsun!
» Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.
» Biricik annem. Doğum günün kutlu olsun.
» Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum; çünkü sen benim annemsin… Beni benden çok tanıyansın, bilensin… Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin… Doğum günün kutlu olsun annem.
» Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun annem!
Anneye Doğum Günü Mesajları

Tüm Hakları Saklıdır Anneye Doğum Günü Mesajları © Güzel Sözler 2017 Kozakli.Net - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz

Güzel Sözler - Aşk Sözleri - Resimli Sözler

Anneye Doğum Günü Mesajları

Uzun Anneye Doğum Günü Mesajları, Anneye Doğum Günü Mesajları Kısa, Anneye Doğum Günü Mesajları Aşk, Anneye Doğum Günü Mesajları 2017, Anneye Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Anneye Doğum Günü Mesajları İndir, Atılacak Mesajlar, Uzun Aşk Sözleri, Uzun Sözler, Uzun Mesajlar, Anneye Doğum Günü Mesajları Gönderilecek Mesajlar
Anneye Doğum Günü Mesajları, Anneye Doğum Günü Mesajları Kısa, Anneye Doğum Günü Mesajları Sevgiliye, Anneye Doğum Günü Mesajları 2017, Anneye Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Anneye Doğum Günü Mesajları ilgili, Anneye Doğum Günü Mesajları Küfürlü, Anneye Doğum Günü Mesajları Aşk, Anneye Doğum Günü Mesajları Uzun, Anneye Doğum Günü Mesajları İndir, Mesajları, Uzun Anneye Doğum Günü Mesajları, Kısa Anneye Doğum Günü Mesajları Uzun Anneye Doğum Günü Mesajları Kapak, Anneye Doğum Günü Mesajları Komik, Sevgiliye Anneye Doğum Günü Mesajları, Ağır Uzun Mesajlar Anneye Doğum Günü Mesajları, Mesajı, Anneye Doğum Günü Mesajları Yeni, Kapak Anneye Doğum Günü Mesajları, Anlamlı Anneye Doğum Günü Mesajları, Resimli Anneye Doğum Günü Mesajları, En İlgili Anneye Doğum Günü Mesajları, En Damar Anneye Doğum Günü Mesajları, Etkileyici Anneye Doğum Günü Mesajları Resimli Anneye Doğum Günü Mesajları Aşk ile İlgili Sözler İndir