Güzel Sözler » Aldatılma Mesajları
Bu Sayfada Aldatılma Mesajları yer almaktadır.

Aldatılma Mesajları

Aldatıldım sensizliğimin sessizliğinde, aldatıldım gözlerime ağlarken içinden gülüşüne ve şimdi kendimle beraberim sensizliğimde... 

Bıraktım yarınları gelmez artık geriye, bıraktım dünlerimi dönmez benimle geleceğime, şimdi sensiz gidiyorum bilinmeyen dert ortağım olmuş kederinle.. 

Gözlerin kadar yakmadı içimi kimse, sözlerin gibi beni benden alamadı hiç bir söz seni tanımadan önce, şimdi bakıyorum gözü yaşlı halime, lanet ediyorum seni tanıdığım güne.. 

Belki bir gün sende anlarsın beni, belki anlatırsın bana yalandan güldüğün o sahneleri, karşımda insan ol isterim gerçekleri anlat bana bu yalan hayat senin sahte sevgilim.. 

içimde bir umut adı seninle başlardı eskiden, gözlerimde mutluluğumdun seninle başlardı hayat günümde gecemde, şimdi bakarım aynada kendime, ihanete uğradım senin sayende, işte bu yüzden kızarım kendime... 

Canım kurbandı bir zamanlar yoluna, sen olmuştun hayat benim için her anımda, tut ellerimi bırakma derdim gözlerine baktığım her anımda, şimdi yalan olduk ikimizde ayrı dünyalardayız güle güle sana elveda.. 

Uçurumlara attın beni ihanetinle, ne istedin seni seven körpecik kalbimden? Şimdi başı boş kaldım ihanetinle, yanarım sana harcadığım zamana... 

Kızıyorum kendime neden diye, kızıyorum kendime karşımdakileri hep kendim gibi görüyorum diye, kızıyorum kendime bu kaçıncı gözyaşı yine.. 

Zamansız geldi ayrılığın şarkısı, öldüm sanki sen benden gidince hiç yaşamadım, gerçekleri gördüğümde anladım ki sen sadece yalanmışsın.. 

Bana değil kendine ihanet ettin sen, beni değil kendini yaktın aslında bilmeden, benim gibi seven bulamazsın yalanlarının içinde, ben gerçeklere gülerim acıda olsa gerçeklere ağlarım güle güle.. 

Şimdi sensiz yarım mı kalırım sanıyorsun? Sen benim yarınlarımı hep kısıtlıyorsun! ihanetinle mutlu ol güle güle sana, ben yaşarım hayatı gerçek olan yarınlarımla!!! 

işte içimdeki dertlerimin adıdır sevgin, gözlerimde ki yaşın sebebidir ihanetin, belki bir gün anlarsın ne kadar sevdiğimi, ama o gün ben olmayacağım hayatında bunu unutma sahte sevgili.. 

Git kimlerde bulduysan sahte sevgiyi, hadi git bakma arkana ben gerçeğim olamam senin gibi yalancı sevgili, birdaha dönme bana bitti bu aşk sonunda, ben gerçeklerimle mutluyum haydi sana elveda!!! 

Kimsesiz kalsada küçücük senin için bir zamanlar atan kalbim, gözlerim senin için gülerken şimdi ağlasada yalan sevgine, bir gün inanıyorum bende gerçeklerle mutlu olacağıma.. 

Sen ayatın içinde bir parazitsin aslında, zamanı boşa harcayan kayıpsın bu hayatta, birgün anlayacaksın ne kadar boş olduğunu bu hayatta, ozaman görürsün sende kendini nasıl kandırdığını sahte mutluluk gözyaşlarınla.. 

Ben hayatı seninle sevmiştim içinde sen varsın diye, ben hayata seninle bağlanmıştım belki mutlu olurum diye, şimdi anlıyorum sende yalasın geçen zaman gibi, elveda sana bitirdim bendeki seni... 

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kozakli.Net - Güzel Sözler - Aldatılma Mesajları

Güzel Sözler - Resimli Sözler - Resim İndir

Aldatılma Mesajları İle İlgili Aldatılma Mesajları Kısa Aldatılma Mesajları Uzun Aldatılma Mesajları İndir İlgili Yeni Aldatılma Mesajları Paylaş
Sozleri